Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow INFORMACJA dot. systemu powiadomień SMS

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

INFORMACJA dot. systemu powiadomień SMS Drukuj
Wpisał: Sylwia Pawliczyn   
20.06.2013

tel_20_06_2013.jpgOd grudnia 2012 r. w Gminie Kowalewo Pomorskie działa system powiadomień SMS, dzięki któremu mieszkańcy mają możliwość otrzymywania komunikatów informacyjnych oraz ciekawostek związanych z życiem Gminy.
Do tej pory wysłano już wiele informacji m.in. o przerwach w dostawach wody lub prądu, zagrożeniach meteorologicznych czy imprezach kulturalnych. System cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszej gminy, jednak zachęcamy do ciągłego rejestrowania się w nim na stronie www.kowalewopomorskie.pl

Cieszy mnie fakt, że mieszkańcy naszej gminy są ciekawi wydarzeń kulturalnych organizowanych przez tut. Urząd i jednostki podległe. Także to, że chcą być informowani na bieżąco o zagrożeniach." - Andrzej Grabowski

Bądź zawsze na bieżąco!
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!