Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow INFORMACJA dot. systemu powiadomień SMS

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

INFORMACJA dot. systemu powiadomień SMS Drukuj
Wpisał: Sylwia Pawliczyn   
20.06.2013

tel_20_06_2013.jpgOd grudnia 2012 r. w Gminie Kowalewo Pomorskie działa system powiadomień SMS, dzięki któremu mieszkańcy mają możliwość otrzymywania komunikatów informacyjnych oraz ciekawostek związanych z życiem Gminy.
Do tej pory wysłano już wiele informacji m.in. o przerwach w dostawach wody lub prądu, zagrożeniach meteorologicznych czy imprezach kulturalnych. System cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszej gminy, jednak zachęcamy do ciągłego rejestrowania się w nim na stronie www.kowalewopomorskie.pl

Cieszy mnie fakt, że mieszkańcy naszej gminy są ciekawi wydarzeń kulturalnych organizowanych przez tut. Urząd i jednostki podległe. Także to, że chcą być informowani na bieżąco o zagrożeniach." - Andrzej Grabowski

Bądź zawsze na bieżąco!
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!