Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Czwarte spotkanie Burmistrza Kowalewa Pomorskiego z Prezydentem RP

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Czwarte spotkanie Burmistrza Kowalewa Pomorskiego z Prezydentem RP Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.08.2013
small.jpgW dniu 7 sierpnia br. doszło do czwartego w tym roku spotkania Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Andrzeja Grabowskiego z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim. Wizytując tego dnia nasz region głowa państwa miała bardzo napięty harmonogram.

Po wizycie w Grudziądzu, gdzie dyskutowano na temat prawa wodnego i ścieżek rowerowych i w Toruniu, gdzie odbywał się zlot harcerstwa polskiego prezydent  znalazł czas, aby spotkać się z samorządowcami. W ratuszu miejskim, w bardzo wąskim gronie z prezydentem spotkali się m.in.: Biskup Toruński Wojciech Suski, Marszałek Województwa Piotr Całbecki, Wojewoda Ewa Mes, parlamentarzyści, prezydenci Torunia, Bydgoszczy, Włocławka i Inowrocławia. Z powiatu toruńskiego można było zauważyć starostę Mirosława Graczyka, wójta Chełmży Jacka Czarneckiego, burmistrza Chełmży Jerzego Czerwińskiego, wójta Czernikowa, natomiast z powiatu golubsko- dobrzyńskiego Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Andrzeja Grabowskiego. Były także najwyższe władze służb mundurowych i szkół wyższych. Z każdym z gości Prezydent Komorowski zamienił kilka zdań.

W czasie wizyty Prezydent podkreślał serdeczność mieszkańców naszego regionu oraz kultywowanie mieszczańskich tradycji. Nastąpiła również tradycyjna wymiana pamiątek.

Przypominamy, że w tym roku prezydent RP Bronisław Komorowski gościł w Kowalewie Pomorskim (25 kwietnia), gdzie podziwiał Centrum, dyskutował o obwodnicy i strefach ekonomicznych, natomiast sam zaprosił Burmistrza Kowalewa do siebie na podsumowanie programu „Dobry klimat dla rodziny" i programu „Polak mały w przedszkolu i w żłobku".

 1.jpg  2.jpg
 3.jpg  4.jpg
 5.jpg  6.jpg
 7.jpg  8.jpg
 9.jpg  10.jpg
 11.jpg  12.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!