Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Czwarte spotkanie Burmistrza Kowalewa Pomorskiego z Prezydentem RP

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Czwarte spotkanie Burmistrza Kowalewa Pomorskiego z Prezydentem RP Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.08.2013
small.jpgW dniu 7 sierpnia br. doszło do czwartego w tym roku spotkania Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Andrzeja Grabowskiego z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim. Wizytując tego dnia nasz region głowa państwa miała bardzo napięty harmonogram.

Po wizycie w Grudziądzu, gdzie dyskutowano na temat prawa wodnego i ścieżek rowerowych i w Toruniu, gdzie odbywał się zlot harcerstwa polskiego prezydent  znalazł czas, aby spotkać się z samorządowcami. W ratuszu miejskim, w bardzo wąskim gronie z prezydentem spotkali się m.in.: Biskup Toruński Wojciech Suski, Marszałek Województwa Piotr Całbecki, Wojewoda Ewa Mes, parlamentarzyści, prezydenci Torunia, Bydgoszczy, Włocławka i Inowrocławia. Z powiatu toruńskiego można było zauważyć starostę Mirosława Graczyka, wójta Chełmży Jacka Czarneckiego, burmistrza Chełmży Jerzego Czerwińskiego, wójta Czernikowa, natomiast z powiatu golubsko- dobrzyńskiego Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Andrzeja Grabowskiego. Były także najwyższe władze służb mundurowych i szkół wyższych. Z każdym z gości Prezydent Komorowski zamienił kilka zdań.

W czasie wizyty Prezydent podkreślał serdeczność mieszkańców naszego regionu oraz kultywowanie mieszczańskich tradycji. Nastąpiła również tradycyjna wymiana pamiątek.

Przypominamy, że w tym roku prezydent RP Bronisław Komorowski gościł w Kowalewie Pomorskim (25 kwietnia), gdzie podziwiał Centrum, dyskutował o obwodnicy i strefach ekonomicznych, natomiast sam zaprosił Burmistrza Kowalewa do siebie na podsumowanie programu „Dobry klimat dla rodziny" i programu „Polak mały w przedszkolu i w żłobku".

 1.jpg  2.jpg
 3.jpg  4.jpg
 5.jpg  6.jpg
 7.jpg  8.jpg
 9.jpg  10.jpg
 11.jpg  12.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!