Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Funkcjonowanie Orlika w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Funkcjonowanie Orlika w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: Mikołaj Tuszyński   
20.09.2013
orlik_61_20_09_13.jpgW odpowiedzi na pojawiające się informacje o niemożliwości zarezerwowania kompleksu boisk „Orlik 2012" w Wielkiej Łące w miesiącu sierpniu 2013 roku przez okres dwóch tygodni oraz o brak kontaktu z moją osobą uprzejmie informuję, iż kompleks w ciągu 24 sierpniowych dni był aktywnie użytkowany.

Kontakt z moja osobą natomiast był i zawsze jest dostępny poprzez telefon komórkowy, którego numer jest niezmienny od czterech lat (tel. 721-373-657). W przypadku braku możliwości kontaktu na wyżej wymieniony numer telefonu proszę o telefonowanie na numer 693-985-231.

Pragnę przypomnieć, że rezerwacji boisk zgodnie z regulaminem należy dokonywać, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem poprzez preferowany kontakt telefoniczny lub bezpośrednią rozmowę ze mną. Zachęcam jednocześnie do częstego rezerwowania i korzystania z boisk „Orlik 2012" w Wielkiej Łące lub ustalenia stałych terminów rezerwacji.

Jednocześnie informuję, że do dnia 15 października prowadzone będą na zespole boisk „Orlik 2012" w Wielkiej Łące we wszystkie dni powszednie z wyłączeniem środy stałe godziny dyżurów (16.00-18.00) w czasie, których będzie można skorzystać z boisk bez wcześniejszej rezerwacji. W przypadku braku zainteresowania takową formą dyżury po 15 października zostaną zlikwidowane.

Animator Sportu - Mikołaj Tuszyński

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!