Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Funkcjonowanie Orlika w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Funkcjonowanie Orlika w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: Mikołaj Tuszyński   
20.09.2013
orlik_61_20_09_13.jpgW odpowiedzi na pojawiające się informacje o niemożliwości zarezerwowania kompleksu boisk „Orlik 2012" w Wielkiej Łące w miesiącu sierpniu 2013 roku przez okres dwóch tygodni oraz o brak kontaktu z moją osobą uprzejmie informuję, iż kompleks w ciągu 24 sierpniowych dni był aktywnie użytkowany.

Kontakt z moja osobą natomiast był i zawsze jest dostępny poprzez telefon komórkowy, którego numer jest niezmienny od czterech lat (tel. 721-373-657). W przypadku braku możliwości kontaktu na wyżej wymieniony numer telefonu proszę o telefonowanie na numer 693-985-231.

Pragnę przypomnieć, że rezerwacji boisk zgodnie z regulaminem należy dokonywać, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem poprzez preferowany kontakt telefoniczny lub bezpośrednią rozmowę ze mną. Zachęcam jednocześnie do częstego rezerwowania i korzystania z boisk „Orlik 2012" w Wielkiej Łące lub ustalenia stałych terminów rezerwacji.

Jednocześnie informuję, że do dnia 15 października prowadzone będą na zespole boisk „Orlik 2012" w Wielkiej Łące we wszystkie dni powszednie z wyłączeniem środy stałe godziny dyżurów (16.00-18.00) w czasie, których będzie można skorzystać z boisk bez wcześniejszej rezerwacji. W przypadku braku zainteresowania takową formą dyżury po 15 października zostaną zlikwidowane.

Animator Sportu - Mikołaj Tuszyński

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!