Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wielkie strzelanie po raz XVII

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wielkie strzelanie po raz XVII Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.09.2013
small.jpgPasjonaci broni po raz XVII spotkali się na strzelnicy im. Waldemara Balcerka w Kiełpinach (gm. Kowalewo Pomorskie), aby sprawdzić swoja precyzję i celne oko. W dniu 22 września br. 42 drużyny (126 osób) strzelało z broni pneumatycznej. Reprezentowali oni poszczególne sołectwa, zakłady pracy, organizacje społeczne. Z roku na rok co raz więcej pań chwyta za broń. W tym roku już 30% zawodników to płeć piękna. Organizatorami tej cieszącej się olbrzymią popularnością imprezy jest Burmistrz Miasta, sołectwo Kiełpiny oraz Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury.

Nad bezpieczeństwem zawodników jak i kibiców czuwali sędziowie: Ireneusz Sutkowski i Zbigniew Jakubowski.

Tradycyjnie w imieniu uczestników Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski złożył wiązankę kwiatów na grobie śp. Waldemara Balcerka, który jako naczelnik tej gminy wybudował strzelnice i zaszczepił w wielu pasję strzelania.

Zawody to nie tylko rywalizacja, to również forma relaksu. Z drużynami przyjechały całe rodziny, sołtysi poszczególnych wsi, a nawet ekipy z  zakładów pracy. Był to wspaniały piknik, szczególnie, że jak zawsze pogoda dopisała.

Wyniki w zawodach są zawsze wielka niewiadomą, i tak było tym razem. Mimo wcześniejszych zapowiedzi drużynowo, ani policjanci, ani myśliwi z kół łowieckich nie wygrali. W kategoriach indywidualnych o zajętym miejscu decydowała dogrywka i ilość trafionych 10. 

Drużynowo zwyciężyli  Im jednostka OSP Mlewo 131 pkt., IIm sołectwo Pruska Łąka- 127 pkt., IIIm FPHU J. Dębowski- 126pkt.,  

Drużynowo wśród kobiet Im. Urząd Miejski Kowalewo Pomorskie- 117 pkt.  (GRATULUJEMY), IIm KGW Wielka Łąka- 116 pkt., IIIm Stowarzyszenie Kobiet Pruska Łąka- 104 pkt.

Indywidualnie Panie:

Im. Kilanowska Ewa- KGW Wielka Łąka - 41 pkt.

IIm. Pawlewicz Małgorzata - Urząd Miejski - 41pkt.

IIIm Błach Magdalena -sołectwo Lipienica - 41pkt.

IVm. Bąk Magdalena - sołectwo Sierakowo - 41pkt.

Indywidualnie Panowie:

Im. Syper Marcin- Posterunek Policji - 47pkt.

IIm Dębowski Marcin -FPHU J. Dębowski - 47pkt.

IIIm. Sutkowski Marek - sołectwo Frydrychowo - 47pkt.

IVm. Miś Łukasz- firma Plastica - 47pkt.

Obecnie samorząd rozpoczął modernizację tego obiektu. Niestety wielomiesięczne spóźnienie spowodowane opieszałością struktur powiatowych nie pozwoliło, abyśmy już w tym roku korzystali z nowego obiektu. Otrzymaliśmy dofinansowanie na budowę i lada chwila ruszą prace. W przyszłym roku, o tej samej porze uroczyście zainaugurujemy zawody na nowej strzelnicy w Kiełpinach.- podkreślał na otwarciu Burmistrz Andrzej Grabowski.

 Tabela wyników -  Otwórz
strzal_01.jpg
 strzal_02.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!