Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Osiedle Jana Kochanowskiego aktywnie uczestniczy w życiu gminy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Osiedle Jana Kochanowskiego aktywnie uczestniczy w życiu gminy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.09.2013

small.jpgW minionym miesiącu 23.08- 23.09. osiedle Jana Kochanowskiego aktywnie udzielało się w życiu gminy. W dniu 25 sierpnia br. w dożynkach parafialno gminnych złożyliśmy plon czyli kosz z owocami z naszych ogródków. Złożyli go: członek zarządu Teresa Kowalska, członek komisji rewizyjnej Roman Maciejewski i mieszkanka Danuta Maciejewska.

W Tour de Kowalewo w dniu 14.09., kilka naszych mieszkanek wybrało się w 20kilometrową trasę na jednośladach. W strugach deszczu, pokonując drogi asfaltowe, leśne i gruntowe szczęśliwie dojechały do Mlewa.

W dniu 20 września br. młodzież wspólnie z Przewodniczącym Stanisławem Kaznowskim i członkiem Zarządu Teresą Kowalską zbierała śmieci w akcji Sprzątanie Świata „Okrywamy Czystą Polskę- 2013r." Na koniec były słodkości i uśmiech na zmęczonych i szczęśliwych buziach.

W czasie XVII Zawodów Strzeleckich w Kiełpinach w dniu 22 września br. osiedle Jana Kochanowskiego reprezentowała trójosobowa ekipa. Po dniu pełnych wrażeń wystrzałowo zajęliśmy 31 miejsce na 42 ekipy. Strzelali z broni pneumatycznej: Barbara Kaźmierska (26 pkt.), Karolina Kowalska (31 pkt.) i Stanisław Kaznowski (25pkt.)

Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej akcji jaką będzie konkurs na „Najpiękniejszą Iluminację Świąteczno- Noworoczną". Czyli dekorujemy nasze posesje i wyglądamy na Świętego Mikołaja.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
 10.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!