Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Osiedle Jana Kochanowskiego aktywnie uczestniczy w życiu gminy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Osiedle Jana Kochanowskiego aktywnie uczestniczy w życiu gminy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.09.2013

small.jpgW minionym miesiącu 23.08- 23.09. osiedle Jana Kochanowskiego aktywnie udzielało się w życiu gminy. W dniu 25 sierpnia br. w dożynkach parafialno gminnych złożyliśmy plon czyli kosz z owocami z naszych ogródków. Złożyli go: członek zarządu Teresa Kowalska, członek komisji rewizyjnej Roman Maciejewski i mieszkanka Danuta Maciejewska.

W Tour de Kowalewo w dniu 14.09., kilka naszych mieszkanek wybrało się w 20kilometrową trasę na jednośladach. W strugach deszczu, pokonując drogi asfaltowe, leśne i gruntowe szczęśliwie dojechały do Mlewa.

W dniu 20 września br. młodzież wspólnie z Przewodniczącym Stanisławem Kaznowskim i członkiem Zarządu Teresą Kowalską zbierała śmieci w akcji Sprzątanie Świata „Okrywamy Czystą Polskę- 2013r." Na koniec były słodkości i uśmiech na zmęczonych i szczęśliwych buziach.

W czasie XVII Zawodów Strzeleckich w Kiełpinach w dniu 22 września br. osiedle Jana Kochanowskiego reprezentowała trójosobowa ekipa. Po dniu pełnych wrażeń wystrzałowo zajęliśmy 31 miejsce na 42 ekipy. Strzelali z broni pneumatycznej: Barbara Kaźmierska (26 pkt.), Karolina Kowalska (31 pkt.) i Stanisław Kaznowski (25pkt.)

Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej akcji jaką będzie konkurs na „Najpiękniejszą Iluminację Świąteczno- Noworoczną". Czyli dekorujemy nasze posesje i wyglądamy na Świętego Mikołaja.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
 10.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!