Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pierwszy krok kolarski (jazda indywidualna na czas)

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pierwszy krok kolarski (jazda indywidualna na czas) Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
02.10.2013

small.jpgUczniowski Klub Sportowy „Sokół" Wielkie Rychnowo, w dniu 29 września zorganizował dla uczniów z naszej gminy jazdę indywidualną na czas. Prawo startu mieli chłopcy i dziewczęta z klas IV-V z terenu naszej gminy. Do rywalizacji zgłosili się uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Kowalewa Pom., Pluskowęs i Wielkiego Rychnowa. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 400 m., każdy z uczestników jechał tym samym rowerem i na tym samym przełożeniu (42x15). W rolę startera wcielił się nasz wychowanek Adrian Brzozowski Mistrz Polski i złoty medalista XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Celem przewodnim rywalizacji było popularyzacja kolarstwa wśród młodzieży, wyłonienie mistrzów kolarskich, współzawodnictwo sportowe, integracja uczniów i promocja Gminy Kowalewo Pomorskie

Najszybciej dystans 400 metrów wśród dziewcząt pokonała Zuzanna Kiżewska uczennica SP w Wielkim Rychnowie, która uzyskała wynik 47.81, drugie miejsce zajęła Aleksandra Wiśniewska również z Wielkiego Rychnowa, a trzecie Mariola Jeżewska z SP Kowalewo Pomorskie.

Na bardzo wyrównanym poziomie stała rywalizacja wśród chłopców gdzie o zwycięstwie decydowały setne części sekundy. Najszybciej pojechał Norbert Hass z SP Kowalewo Pom. z wynikiem 45.90,  drugi był Rafał Marzec (SP Wielkie Rychnowo), a trzecie miejsce wywalczył Bartosz Małkiewicz z SP Kowalewo Pom.

Wszyscy startujący zawodnicy otrzymali drobne upominki, a pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii otrzymało puchary.

Najlepszym zawodnikom kadra szkoleniowa zaproponuje systematyczne treningi w sekcji kolarskiej i starty w Lidze Uczniowskich Klubów Sportowych w sezonie 2014.

UKS „Sokół" dziękuję Pani Marioli Żelazny za współpracę i pomoc przy organizacji zawodów.

W załączeniu link do klasyfikacji open:

http://sp.kowalewopomorskie.pl/galeria20132014/pdf/29092013.pdf

rychnowo.jpg

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!