Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pierwszy krok kolarski (jazda indywidualna na czas)

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pierwszy krok kolarski (jazda indywidualna na czas) Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
02.10.2013

small.jpgUczniowski Klub Sportowy „Sokół" Wielkie Rychnowo, w dniu 29 września zorganizował dla uczniów z naszej gminy jazdę indywidualną na czas. Prawo startu mieli chłopcy i dziewczęta z klas IV-V z terenu naszej gminy. Do rywalizacji zgłosili się uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Kowalewa Pom., Pluskowęs i Wielkiego Rychnowa. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 400 m., każdy z uczestników jechał tym samym rowerem i na tym samym przełożeniu (42x15). W rolę startera wcielił się nasz wychowanek Adrian Brzozowski Mistrz Polski i złoty medalista XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Celem przewodnim rywalizacji było popularyzacja kolarstwa wśród młodzieży, wyłonienie mistrzów kolarskich, współzawodnictwo sportowe, integracja uczniów i promocja Gminy Kowalewo Pomorskie

Najszybciej dystans 400 metrów wśród dziewcząt pokonała Zuzanna Kiżewska uczennica SP w Wielkim Rychnowie, która uzyskała wynik 47.81, drugie miejsce zajęła Aleksandra Wiśniewska również z Wielkiego Rychnowa, a trzecie Mariola Jeżewska z SP Kowalewo Pomorskie.

Na bardzo wyrównanym poziomie stała rywalizacja wśród chłopców gdzie o zwycięstwie decydowały setne części sekundy. Najszybciej pojechał Norbert Hass z SP Kowalewo Pom. z wynikiem 45.90,  drugi był Rafał Marzec (SP Wielkie Rychnowo), a trzecie miejsce wywalczył Bartosz Małkiewicz z SP Kowalewo Pom.

Wszyscy startujący zawodnicy otrzymali drobne upominki, a pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii otrzymało puchary.

Najlepszym zawodnikom kadra szkoleniowa zaproponuje systematyczne treningi w sekcji kolarskiej i starty w Lidze Uczniowskich Klubów Sportowych w sezonie 2014.

UKS „Sokół" dziękuję Pani Marioli Żelazny za współpracę i pomoc przy organizacji zawodów.

W załączeniu link do klasyfikacji open:

http://sp.kowalewopomorskie.pl/galeria20132014/pdf/29092013.pdf

rychnowo.jpg

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!