Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podziel się posiłkiem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podziel się posiłkiem Drukuj
Wpisał: Iwona Arciszewska   
04.10.2013

Po raz kolejny tutejszy Ośrodek Pomocy Społecznej w dniach 4 i 5 października 2013 r. przystąpi do zbiórki żywności organizowanej w ramach akcji „Podziel się posiłkiem"organizowanej przez Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorskiego Banku Żywnościowo - Rzeczowego w Toruniu. Zbiórka zostanie przeprowadzona w pięciu placówkach handlowych.

W uzgodnieniu z Panią Dyrektor z Zespołu Szkół uczniowie w ramach wolontariatu będą pomagali w tej zbiórce poprzez rozdawanie ulotek informujących o tej akcji .

Zbiórka zostanie przeprowadzona w placówkach jak niżej na terenie Kowalewa Pomorskiego poprzez wystawienie w każdym z tych sklepów kosza do którego można będzie wrzucać żywność :

  • sklep spożywczy Łukasza Łabich ( ul. Plac 700-Lecia)

  • sklep spożywczy Witolda Wiśniewskiego ( ul.23-go Stycznia, ul. Chopina )

  • sklep spożywczy GS w Kowalewie Pomorskim (ul.23-go Stycznia )

  • sklep spożywczy „BIEDRONKA" ( ul. Batalionów Chłopskich )

Zbiórka przeprowadzona będzie w ramach akcji ogólnopolskiej w dniu 4.10.2013r.

w godzinach od 1200 do 16 00 oraz w dniu 5.10.2013r. w godzinach od 10 00 do 13 00 Pozyskana żywność zostanie przekazana mieszkańcom naszej gminy o najniższych dochodach 

Wszystkim, którzy włączą się w tą akcję dziękujemy.


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!