Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Organizacje pozarządowe arrow FUNDUSZ POŻYCZKOWY ES - SPOTKANIE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

FUNDUSZ POŻYCZKOWY ES - SPOTKANIE Drukuj
Wpisał: Sylwia Pawliczyn   
04.10.2013
Szanowni Państwo!

Ponownie zapraszamy Państwa na spotkanie w sprawie możliwości zwrotnego finansowania dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się w dniu 14 października 2013 r. w godzinach 10:00-13:15 w Urzędzie Marszałkowskim przy Placu Teatralnym 2 w Toruniu, sala patio (I piętro).

Celem spotkania jest zaprezentowanie rezultatów projektu „PI: Fundusz Pożyczkowy ES",  w trakcie którego przetestowano procedurę udzielania pożyczek dla podmiotów ekonomii społecznej, w tym organizacji pozarządowych zarówno prowadzących działalność gospodarczą jak i wyłącznie działalność statutową.
W przypadku chęci uczestnictwa w spotkaniu, należy wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres fpes@cistorsps.pl do dnia 7 października 2013 r.

 

Uwaga na zmianę adresu e-mail! Jeżeli nie otrzymali Państwo potwierdzenia swojego zgłoszenia bardzo prosimy o przesłanie go jeszcze raz na nowy adres fpes@cistorsps.pl

Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy.

Piotr Niedziałkowski
Gabinet Marszałka
Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
tel. (56) 62-18-403

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!