Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow FUNDUSZ POŻYCZKOWY ES - SPOTKANIE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

FUNDUSZ POŻYCZKOWY ES - SPOTKANIE Drukuj
Wpisał: Sylwia Pawliczyn   
04.10.2013
Szanowni Państwo!

Ponownie zapraszamy Państwa na spotkanie w sprawie możliwości zwrotnego finansowania dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się w dniu 14 października 2013 r. w godzinach 10:00-13:15 w Urzędzie Marszałkowskim przy Placu Teatralnym 2 w Toruniu, sala patio (I piętro).

Celem spotkania jest zaprezentowanie rezultatów projektu „PI: Fundusz Pożyczkowy ES",  w trakcie którego przetestowano procedurę udzielania pożyczek dla podmiotów ekonomii społecznej, w tym organizacji pozarządowych zarówno prowadzących działalność gospodarczą jak i wyłącznie działalność statutową.
W przypadku chęci uczestnictwa w spotkaniu, należy wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres fpes@cistorsps.pl do dnia 7 października 2013 r.

 

Uwaga na zmianę adresu e-mail! Jeżeli nie otrzymali Państwo potwierdzenia swojego zgłoszenia bardzo prosimy o przesłanie go jeszcze raz na nowy adres fpes@cistorsps.pl

Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy.

Piotr Niedziałkowski
Gabinet Marszałka
Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
tel. (56) 62-18-403

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!