Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Daniel Śliwka srebrnym medalistą w Finałach Wojewódzkich

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Daniel Śliwka srebrnym medalistą w Finałach Wojewódzkich Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
07.10.2013

small.jpgPo przejściu eliminacji gminnych i powiatowych dwójka naszych uczniów tj. Daniel Śliwka i Adrian Marzec w dniu 3 października br. wyjechała do Bydgoszczy, aby reprezentować naszą gminę i powiat w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych. Zawody rozegrano w Fordonie na polanie przy Dolinie Śmierci.

Trudna technicznie trasa o długości 1000 m, nie przeszkodziła naszym zawodnikom  w znakomitym występie. Adrian Marzec ukończył bieg na bardzo dobrym XII miejscu, a Daniel Śliwka został srebrnym medalistą tych zawodów.

Jest to imponujący sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Wielkim Rychnowie. Nasz powiat od kilkunastu lat nie uzyskał tak dobrego wyniku w tej konkurencji.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!