Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Daniel Śliwka srebrnym medalistą w Finałach Wojewódzkich

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Daniel Śliwka srebrnym medalistą w Finałach Wojewódzkich Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
07.10.2013

small.jpgPo przejściu eliminacji gminnych i powiatowych dwójka naszych uczniów tj. Daniel Śliwka i Adrian Marzec w dniu 3 października br. wyjechała do Bydgoszczy, aby reprezentować naszą gminę i powiat w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych. Zawody rozegrano w Fordonie na polanie przy Dolinie Śmierci.

Trudna technicznie trasa o długości 1000 m, nie przeszkodziła naszym zawodnikom  w znakomitym występie. Adrian Marzec ukończył bieg na bardzo dobrym XII miejscu, a Daniel Śliwka został srebrnym medalistą tych zawodów.

Jest to imponujący sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Wielkim Rychnowie. Nasz powiat od kilkunastu lat nie uzyskał tak dobrego wyniku w tej konkurencji.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!