Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kradzieże na boisku

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kradzieże na boisku Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
22.10.2013

small.jpgBezczelność złodziei nie ma granic! Z boiska sportowego przy ulicy Św. Mikołaja zginęły po raz kolejny elementy trybun. Zdewastowane także zostały kraty do magazynu, które pewnie też miały stać się łupem złodziei. Straty są poważne, ponieważ narażają gminę na koszty. Elementy te prawdopodobnie trafią na złom, kradzieże zostały zgłoszone na policję, która już sprawdza skupy złomu.

Boisko sportowe cały czas jest użytkowane, odbywają się tam mecze piłkarzy LKS Promień oraz korzysta z niego młodzież. Chcemy żeby służyło ono nadal mieszkańcom dlatego nie podjęto decyzji o jego zamknięciu.

W związku z powyższym apeluję do mieszkańców o zwracanie uwagi na bezmyślne i chuligańskie zachowania. Jeśli będziecie Państwo świadkami dewastacji bądź kradzieży, prosimy o zgłoszenie tego faktu na Posterunek Policji w Kowalewie Pomorskim (56 6823310), bądź do tutejszego Urzędu.

Za reagowanie na przejawy wandalizmu z góry serdecznie dziękuję

1.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!