Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Badanie internetu na wsi

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Badanie internetu na wsi Drukuj
Wpisał: Marcin Dębiński   
08.11.2013

W związku z prośbą Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów zapraszam do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym korzystania z Internetu na obszarach wiejskich. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 15 minut. 

www.badanie.kss.org.pl

Poniżej zamieszczam otrzymaną korespondencję. 

"Szanowni Państwo,

Z uwagi na ogromny sukces konkursu postanowiliśmy wspólnie z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji kontynuować nasze wspólne działania na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego na polskiej wsi.

Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w naszym badaniu dotyczącym korzystania z Internetu na obszarach wiejskich. Jest ono w pełni anonimowe, a jego wyniki pozwolą nam zaplanować jeszcze lepsze działania w niedalekiej przyszłości. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 15 minut. Znajduje się ona pod tym adresem:

www.badanie.kss.org.pl

Prosimy też o przekazanie tej wiadomości dalej do wszystkich Państwa znajomych, którzy korzystają z Internetu i mieszkają na wsi oraz upublicznienie informacji o badaniu na korzystanych przez Państwo portalach społecznościowych.

Z góry dziękując za poświęcony czas.

Pozdrawiamy
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

ul. Zofii Urbanowskiej 8
62-500 Konin
tel
  63 243 75 80 wew. 3
fax
63 243 75 80 wew. 1
www.kss.org.pl"
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!