Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Badanie internetu na wsi

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Badanie internetu na wsi Drukuj
Wpisał: Marcin Dębiński   
08.11.2013

W związku z prośbą Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów zapraszam do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym korzystania z Internetu na obszarach wiejskich. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 15 minut. 

www.badanie.kss.org.pl

Poniżej zamieszczam otrzymaną korespondencję. 

"Szanowni Państwo,

Z uwagi na ogromny sukces konkursu postanowiliśmy wspólnie z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji kontynuować nasze wspólne działania na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego na polskiej wsi.

Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w naszym badaniu dotyczącym korzystania z Internetu na obszarach wiejskich. Jest ono w pełni anonimowe, a jego wyniki pozwolą nam zaplanować jeszcze lepsze działania w niedalekiej przyszłości. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 15 minut. Znajduje się ona pod tym adresem:

www.badanie.kss.org.pl

Prosimy też o przekazanie tej wiadomości dalej do wszystkich Państwa znajomych, którzy korzystają z Internetu i mieszkają na wsi oraz upublicznienie informacji o badaniu na korzystanych przez Państwo portalach społecznościowych.

Z góry dziękując za poświęcony czas.

Pozdrawiamy
Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

ul. Zofii Urbanowskiej 8
62-500 Konin
tel
  63 243 75 80 wew. 3
fax
63 243 75 80 wew. 1
www.kss.org.pl"
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!