Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Kowalewo Pomorskie Orlik 2012 Wielka Łąka Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 30.03.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kowalewskie Centrum w piątce najlepszych obiektów sportowych roku 2013

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kowalewskie Centrum w piątce najlepszych obiektów sportowych roku 2013 Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.11.2013

small.jpgCentrum Sportu i Rekreacji w Kowalewie Pomorskim zdobyło tytuł Sportowy Obiekt Roku 2013. To wybitne wyróżnienie trafiło do 5 równorzędnych samorządów. Uroczysta gala miałą miejsce 14 listopada w Warszawie. Wyróżnienie osobiście odebrał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

W roku 2013 powstało 190 obiektów sportowych. Jestem dumny i usatysfakcjonowany, że znalazłem się w piątce tych najwyżej ocenionych, szczególnie, że Kapituła oceniała samorządy kilkakrotnie większe. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania naszego kompleksu sportowego. Przede wszystkim młodzieży i pasjonatom, którzy mobilizowali nas do realizacji inwestycji. Radnym za wsparcie, pracownikom urzędu za składanie wniosków unijnych, Marszałkowi i jego pracownikom za przychylność dla moich pomysłów i społeczeństwu za zrozumienie i poparcie- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. - pamiątkowa tablica już niedługo zawiśnie na obiekcie.

W konkursie ogłaszanym od XIV lat przez Klub Sportowa Polska oraz Kapitułę Budowniczy Polskiego Sportu i pod honorowym patronatem m.in. PZPN, PZLA, PZK, Polski Kom. Olimpijski i Polish Paralympic Committee oceniano w kilku kategoriach działalność sportową samorządów, firm i działaczy sportowych. Swoich kandydatów w kategoriach: Sportowy Obiekt Roku, Promotor Infrastruktury Sportowej, Sportowa Architektura Regionu, Inwestor na Medal, Firma na Medal, Budowniczy Polskiego Sportu i Pasjonat Sportowej Polski zgłaszają firmy lub marszałkowie poszczególnych województwa.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!