Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Remont kuchni w świetlicy wiejskiej w Sierakowie zakończony

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Remont kuchni w świetlicy wiejskiej w Sierakowie zakończony Drukuj
Wpisał: Opiekun sołectwa- Agnieszka Wiewiór   
15.11.2013

small.jpgW dniu 30.10.2013 roku zakończono remont kuchni w świetlicy wiejskiej w Sierakowie. Wykonawca - Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Kowalewie Pomorskim wybrany w zapytaniu ofertowym przedstawił najkorzystniejszą cenowo ofertę i po podpisaniu umowy przystapił do pracy. Kuchnia zmieniła się nie do poznania.

Z dwóch pomieszczeń kuchennych zrobiono jedno duże i przestronne, wydzielono zaplecze na naczynia i chłodnie, wymieniono okna i drzwi, wykafelkowano podłogi i ściany. Na sufitach i ścianach położono gładzie. Ponadto wymieniono instalację elektryczną i wodnokanalizacyjną. Zamontowano nowe oświetlenie. W korytarzu położono gemalit. Sołectwo Sierakowo doczekało się pięknej kuchni, o której marzyło już od dawna. Koszt remontu wyniósł 32 200,00 złotych i całą kwotę sołectwo zapłaci z własnego budżetu. Obecnie Rada Sołecka planuje zakup brakującego wyposażenia do kuchni. Po remoncie znacznie poprawiła się estetyka wnętrza, które będzie służyło na długie lata, nie tylko mieszkańcom Sierakowa, ale i całej gminie. Efekt widoczny jest na zamieszczonych poniżej zdjęciach.

1.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!