Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Remont kuchni w świetlicy wiejskiej w Sierakowie zakończony

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Remont kuchni w świetlicy wiejskiej w Sierakowie zakończony Drukuj
Wpisał: Opiekun sołectwa- Agnieszka Wiewiór   
15.11.2013

small.jpgW dniu 30.10.2013 roku zakończono remont kuchni w świetlicy wiejskiej w Sierakowie. Wykonawca - Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Kowalewie Pomorskim wybrany w zapytaniu ofertowym przedstawił najkorzystniejszą cenowo ofertę i po podpisaniu umowy przystapił do pracy. Kuchnia zmieniła się nie do poznania.

Z dwóch pomieszczeń kuchennych zrobiono jedno duże i przestronne, wydzielono zaplecze na naczynia i chłodnie, wymieniono okna i drzwi, wykafelkowano podłogi i ściany. Na sufitach i ścianach położono gładzie. Ponadto wymieniono instalację elektryczną i wodnokanalizacyjną. Zamontowano nowe oświetlenie. W korytarzu położono gemalit. Sołectwo Sierakowo doczekało się pięknej kuchni, o której marzyło już od dawna. Koszt remontu wyniósł 32 200,00 złotych i całą kwotę sołectwo zapłaci z własnego budżetu. Obecnie Rada Sołecka planuje zakup brakującego wyposażenia do kuchni. Po remoncie znacznie poprawiła się estetyka wnętrza, które będzie służyło na długie lata, nie tylko mieszkańcom Sierakowa, ale i całej gminie. Efekt widoczny jest na zamieszczonych poniżej zdjęciach.

1.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!