Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podpisanie umów na dostawę energii

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podpisanie umów na dostawę energii Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
28.11.2013
energia_28_11_13_000.jpg

We wtorek, 26 listopada w Kowalewie Pomorskim w imieniu PKP Energetyka S.A. Regionalny Kierownik Sprzedaży p. Marek Ostaniewicz podpisał umowy na dostawę energii elektrycznej dla gmin, które zawarły porozumienia z Pomorską Grupą Konsultingową S.A. na wspólne przeprowadzenie przetargu na zakup energii elektrycznej.

Już po raz drugi zadanie lidera grupy zakupowej powierzono Gminie Kowalewo Pomorskie.

W skład Grupy Zakupowej weszło 7 zamawiających:

Gmina Kowalewo Pomorskie

Gmina Golub-Dobrzyń,

Gmina Radomin,

Gmina Książki,

Gmina Miasto Wąbrzeźno,

Powiat Wąbrzeski,

Gmina Zbójno.

W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego pn."Dostawa energii elektrycznej do lokali, obiektów i na potrzeby oświetlenia drogowego Grupy Zakupowej - Gmina Kowalewo Pomorskie" udało się uzyskać korzystną cenę. Wspólny zakup pozwolił na ok 22% oszczędności w porównaniu do cen z zeszłego roku. Zawarte umowy będą obowiązywać od 01.01.2014 r. do 30.06.2015 r.

energia_28_11_13_001.jpg

energia_28_11_13_002.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!