Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow W Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące też są kolarskie talenty

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące też są kolarskie talenty Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo   
02.12.2013

small.jpgW dniu 28 listopada br. prezes i trener UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo p. Marian Krych w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły Podstawowej  w Wielkiej Łące p. Danutą Drożdża przeprowadził wśród uczniów klas czwartych i piątych próbę wydolnościową na cykloergometrze. W próbie uczestniczyli wszyscy obecni uczniowie z ww. klas. W sprawdzianie pomagał nauczyciel wychowania fizycznego p. Mikołaj Tuszyński.

Po przeprowadzonej próbie siedmiu uczniom trener zaproponował udział w spotkaniu organizacyjnym wraz z rodzicami w celu podjęcia systematycznych treningów. Odbędzie się ono w dniu 04 grudnia o godz. 16:15 w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące. Natomiast o godzinie 17: 00 podobne spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie dla zawodników wytypowanych w wyścigu naborowym, który odbył się w dniu 29 września 2013r.

1.jpg
 2.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!