Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow W Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące też są kolarskie talenty

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące też są kolarskie talenty Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo   
02.12.2013

small.jpgW dniu 28 listopada br. prezes i trener UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo p. Marian Krych w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły Podstawowej  w Wielkiej Łące p. Danutą Drożdża przeprowadził wśród uczniów klas czwartych i piątych próbę wydolnościową na cykloergometrze. W próbie uczestniczyli wszyscy obecni uczniowie z ww. klas. W sprawdzianie pomagał nauczyciel wychowania fizycznego p. Mikołaj Tuszyński.

Po przeprowadzonej próbie siedmiu uczniom trener zaproponował udział w spotkaniu organizacyjnym wraz z rodzicami w celu podjęcia systematycznych treningów. Odbędzie się ono w dniu 04 grudnia o godz. 16:15 w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące. Natomiast o godzinie 17: 00 podobne spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie dla zawodników wytypowanych w wyścigu naborowym, który odbył się w dniu 29 września 2013r.

1.jpg
 2.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!