Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Turniej Siatkówki Pracowników Oświaty

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Turniej Siatkówki Pracowników Oświaty Drukuj
Wpisał: Bartłomiej Lüdtke   
07.12.2013

turn_siatkowki_28_11_13_000.jpgW dniach 28 i 29 listopada br. nauczyciele z Kowalewa Pomorskiego wzięli udział w Turnieju Siatkówki Pracowników Oświaty o Puchar Przechodni Prezesa Oddziału ZNP w Pile.

W czwartek odbyły się gry eliminacyjne w dwóch grupach. W piątek natomiast rozgrywane były finały również w grupach w zależności od miejsca zajętego podczas czwartkowych eliminacji.

Na parkiecie przebywać musiała jedna kobieta. Spotkania rozgrywane były systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów do 25 pkt, tie-break do 15 pkt.

W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział 7 drużyn: Przyjaciele Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 5 Piła, Osiek, SP2 Piła, ZS2 Piła, ZS3 Piła i Kowalewo Pomorskie.

W skład drużyny z Kowalewa Pomorskiego weszli nauczyciele z placówek oświatowych z terenu miasta i gminy: Ewa Nowak, Dorota Piątkowska, Robert Bejgier, Bartłomiej Lüdtke (kapitan drużyny), Marek Łobodziński, Dawid Marski, Piotr Serafiński oraz Przemysław Witkowski.
Wszyscy byliśmy nastawieni na dobrą zabawę, jednak każdemu z nas zależało również na dobrej grze dla drużyny. Losowanie grup wypadło dla nas bardzo niekorzystnie i trafiliśmy na bardzo trudnych rywali - przeciwnicy z naszej grupy zajęły finalnie I i II miejsce w turnieju. Nam pozostała już tylko walka w finale B o zajęcie jak najlepszego miejsca. Niestety po bardzo ciężkich bojach w czwartkowych rozgrywkach, początek piątkowych zmagań nie był dla naszej drużyny szczęśliwy. Jednak z meczu na mecz powracaliśmy do dobrej dyspozycji doprowadzając w ostatnim meczu do tie-breka. Niestety, na samą końcówkę meczu nie starczyło nam już sił i ostatecznie zajęliśmy VII miejsce w turnieju.
Wyjazd był świetną okazją do zintegrowania pracowników oświaty z terenu miasta i gminy Kowalewo Pomorskie oraz promowania sportu i aktywnego trybu życia wśród młodzieży.

Chcielibyśmy podziękować Panu Andrzejowi Grabowskiemu Burmistrzowi Miasta Kowalewo Pomorskie oraz Pani Ewie Nowakowskiej przewodniczącej ZNP w Kowalewie Pomorskim za wsparcie finansowe, bez którego nasz udział w turnieju siatkówki nie byłby możliwy. Dyrektorom szkół serdecznie dziękujemy za umożliwienie nam wyjazdu na zawody.

turn_siatkowki_28_11_13_003.jpg
turn_siatkowki_28_11_13_010.jpg
turn_siatkowki_28_11_13_013.jpg
turn_siatkowki_28_11_13_018.jpg

 (więcej zdjęć na stronie Publicznego Gimnazjum www.gimnazjumkowalewopomorskie.pl )

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!