Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Turniej Siatkówki Pracowników Oświaty

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Turniej Siatkówki Pracowników Oświaty Drukuj
Wpisał: Bartłomiej Lüdtke   
07.12.2013

turn_siatkowki_28_11_13_000.jpgW dniach 28 i 29 listopada br. nauczyciele z Kowalewa Pomorskiego wzięli udział w Turnieju Siatkówki Pracowników Oświaty o Puchar Przechodni Prezesa Oddziału ZNP w Pile.

W czwartek odbyły się gry eliminacyjne w dwóch grupach. W piątek natomiast rozgrywane były finały również w grupach w zależności od miejsca zajętego podczas czwartkowych eliminacji.

Na parkiecie przebywać musiała jedna kobieta. Spotkania rozgrywane były systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów do 25 pkt, tie-break do 15 pkt.

W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział 7 drużyn: Przyjaciele Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 5 Piła, Osiek, SP2 Piła, ZS2 Piła, ZS3 Piła i Kowalewo Pomorskie.

W skład drużyny z Kowalewa Pomorskiego weszli nauczyciele z placówek oświatowych z terenu miasta i gminy: Ewa Nowak, Dorota Piątkowska, Robert Bejgier, Bartłomiej Lüdtke (kapitan drużyny), Marek Łobodziński, Dawid Marski, Piotr Serafiński oraz Przemysław Witkowski.
Wszyscy byliśmy nastawieni na dobrą zabawę, jednak każdemu z nas zależało również na dobrej grze dla drużyny. Losowanie grup wypadło dla nas bardzo niekorzystnie i trafiliśmy na bardzo trudnych rywali - przeciwnicy z naszej grupy zajęły finalnie I i II miejsce w turnieju. Nam pozostała już tylko walka w finale B o zajęcie jak najlepszego miejsca. Niestety po bardzo ciężkich bojach w czwartkowych rozgrywkach, początek piątkowych zmagań nie był dla naszej drużyny szczęśliwy. Jednak z meczu na mecz powracaliśmy do dobrej dyspozycji doprowadzając w ostatnim meczu do tie-breka. Niestety, na samą końcówkę meczu nie starczyło nam już sił i ostatecznie zajęliśmy VII miejsce w turnieju.
Wyjazd był świetną okazją do zintegrowania pracowników oświaty z terenu miasta i gminy Kowalewo Pomorskie oraz promowania sportu i aktywnego trybu życia wśród młodzieży.

Chcielibyśmy podziękować Panu Andrzejowi Grabowskiemu Burmistrzowi Miasta Kowalewo Pomorskie oraz Pani Ewie Nowakowskiej przewodniczącej ZNP w Kowalewie Pomorskim za wsparcie finansowe, bez którego nasz udział w turnieju siatkówki nie byłby możliwy. Dyrektorom szkół serdecznie dziękujemy za umożliwienie nam wyjazdu na zawody.

turn_siatkowki_28_11_13_003.jpg
turn_siatkowki_28_11_13_010.jpg
turn_siatkowki_28_11_13_013.jpg
turn_siatkowki_28_11_13_018.jpg

 (więcej zdjęć na stronie Publicznego Gimnazjum www.gimnazjumkowalewopomorskie.pl )

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!