Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mikołajki w Piątkowie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mikołajki w Piątkowie Drukuj
Wpisał: Karolina Jaguś   
13.12.2013
mikolajki_piatkowo_06_12_13_000.jpgW dniu 6 grudnia Rada Sołecka wraz z Sołtysem wsi Piątkowo zapewniła najmłodszym mieszkańcom moc atrakcji z okazji Mikołajek. Na samym początku chętne dzieci obejrzały przedstawienie zorganizowane przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Kowalewie Pomorskim. Bezpieczny i bezinteresowny przejazd zapewnił Pan Krzysztof Midura, któremu rodzice wraz z sołtysem bardzo serdecznie dziękują.
Jak przystało na Mikołaja również on o nim nie zapomniał i podarował słodkości. Następnie Mikołaj dotarł do wszystkich grzecznych dzieci z Piątkowa. Najmłodsi otrzymali to co lubią najbardziej, czyli słodkości. Zadowolone dzieci nie mogą się już doczekać świątecznej atmosferyi z niecierpliwością oczekują wizyty Gwiazdora.
mikolajki_piatkowo_06_12_13_001.jpg
mikolajki_piatkowo_06_12_13_002.jpg
mikolajki_piatkowo_06_12_13_003.jpg
mikolajki_piatkowo_06_12_13_004.jpg
mikolajki_piatkowo_06_12_13_005.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!