Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mikołajki w Piątkowie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mikołajki w Piątkowie Drukuj
Wpisał: Karolina Jaguś   
13.12.2013
mikolajki_piatkowo_06_12_13_000.jpgW dniu 6 grudnia Rada Sołecka wraz z Sołtysem wsi Piątkowo zapewniła najmłodszym mieszkańcom moc atrakcji z okazji Mikołajek. Na samym początku chętne dzieci obejrzały przedstawienie zorganizowane przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Kowalewie Pomorskim. Bezpieczny i bezinteresowny przejazd zapewnił Pan Krzysztof Midura, któremu rodzice wraz z sołtysem bardzo serdecznie dziękują.
Jak przystało na Mikołaja również on o nim nie zapomniał i podarował słodkości. Następnie Mikołaj dotarł do wszystkich grzecznych dzieci z Piątkowa. Najmłodsi otrzymali to co lubią najbardziej, czyli słodkości. Zadowolone dzieci nie mogą się już doczekać świątecznej atmosferyi z niecierpliwością oczekują wizyty Gwiazdora.
mikolajki_piatkowo_06_12_13_001.jpg
mikolajki_piatkowo_06_12_13_002.jpg
mikolajki_piatkowo_06_12_13_003.jpg
mikolajki_piatkowo_06_12_13_004.jpg
mikolajki_piatkowo_06_12_13_005.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!