Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mopsik

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mopsik Drukuj
Wpisał: Monika Białkowska   
13.12.2013

mopsik_13_12_2013.jpgPracownicy Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kowalewie Pomorskim kontynuują zainicjowaną przez Urząd Miejski akcję wirtualnej opieki nad psem. Przygarneli podopiecznego z przechowalni prowadzonej przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kowalewie Pomorskim. Co miesiąc będą wpłacać prywatne środki na pokrycie kosztów utrzymania zwierzaka.

 „Mopsik", bo tak nazwano nowego podopiecznego MGOPS-u jest około 8-letnim, dużym psem. W stosunku do nowych osób i sytuacji zachowuje pewną dozę dystansu i ostrożności. Mopsik po prostu potrzebuje chwili czasu by oswoić się z nowościami. Nie jest zbyt urodziwy ale klapnięte uszko dodaje mu uroku.

Okres zimowy to bardzo ciężki czas dla wszystkich zwierząt dlatego zachęcamy inne instytucje oraz osoby prywatne do wzięcia udziału w akcji.

Więcej szczegółów na ten temat można uzyskać w tut. Urzędzie Miejskim, przy ul. Św. Mikołaja 5, u p. Kamili Krzywdzińskiej (56-684-15-79).

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!