Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mopsik

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mopsik Drukuj
Wpisał: Monika Białkowska   
13.12.2013

mopsik_13_12_2013.jpgPracownicy Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kowalewie Pomorskim kontynuują zainicjowaną przez Urząd Miejski akcję wirtualnej opieki nad psem. Przygarneli podopiecznego z przechowalni prowadzonej przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kowalewie Pomorskim. Co miesiąc będą wpłacać prywatne środki na pokrycie kosztów utrzymania zwierzaka.

 „Mopsik", bo tak nazwano nowego podopiecznego MGOPS-u jest około 8-letnim, dużym psem. W stosunku do nowych osób i sytuacji zachowuje pewną dozę dystansu i ostrożności. Mopsik po prostu potrzebuje chwili czasu by oswoić się z nowościami. Nie jest zbyt urodziwy ale klapnięte uszko dodaje mu uroku.

Okres zimowy to bardzo ciężki czas dla wszystkich zwierząt dlatego zachęcamy inne instytucje oraz osoby prywatne do wzięcia udziału w akcji.

Więcej szczegółów na ten temat można uzyskać w tut. Urzędzie Miejskim, przy ul. Św. Mikołaja 5, u p. Kamili Krzywdzińskiej (56-684-15-79).

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!