Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bloki, bloczki, kołowroty

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bloki, bloczki, kołowroty Drukuj
Wpisał: Maria Olejnik   
13.12.2013

small.jpgDnia 11 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie odbył się „Dzień z fizyką". Klasa VI pod opieką p. Marzanny Czerw przedstawiła pokazy i eksperymenty związane z fizyką. Pokazywane były doświadczenia z zakresu optyki i siły grawitacji, siły wyporu, elektryczności, maszyn prostych, światła itp.

Przy każdym stoliku było jakieś doświadczenie. Po kolei przychodziły do nas klasy od najmłodszych w naszej szkole 5 latków do klasy V. Maluszki jeszcze tego nie rozumiały, ale miały wiele zabawy z budowaniem rakiety czy tworzeniem teatrzyku cieni. Natomiast klasy starsze dzięki doświadczeniom mogły zyskać dużo wiedzy poprzez ciekawe spędzanie czasu czyli przez zabawę. Na „Dniu z fizyką" nie zabrakło nauczycieli, którzy też byli ciekawi, co przygotowali uczniowie klasy VI.

Już teraz zapraszamy na następny pokaz pod hasłem „Dzień z geografią".

sp_rychnowo_13_12_2013.jpg                                                                

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!