Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bloki, bloczki, kołowroty

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bloki, bloczki, kołowroty Drukuj
Wpisał: Maria Olejnik   
13.12.2013

small.jpgDnia 11 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie odbył się „Dzień z fizyką". Klasa VI pod opieką p. Marzanny Czerw przedstawiła pokazy i eksperymenty związane z fizyką. Pokazywane były doświadczenia z zakresu optyki i siły grawitacji, siły wyporu, elektryczności, maszyn prostych, światła itp.

Przy każdym stoliku było jakieś doświadczenie. Po kolei przychodziły do nas klasy od najmłodszych w naszej szkole 5 latków do klasy V. Maluszki jeszcze tego nie rozumiały, ale miały wiele zabawy z budowaniem rakiety czy tworzeniem teatrzyku cieni. Natomiast klasy starsze dzięki doświadczeniom mogły zyskać dużo wiedzy poprzez ciekawe spędzanie czasu czyli przez zabawę. Na „Dniu z fizyką" nie zabrakło nauczycieli, którzy też byli ciekawi, co przygotowali uczniowie klasy VI.

Już teraz zapraszamy na następny pokaz pod hasłem „Dzień z geografią".

sp_rychnowo_13_12_2013.jpg                                                                

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!