Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podziękowanie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podziękowanie Drukuj
Wpisał: Agnieszka Kotecka Lider Rejonu Kowalewo Pomorskie   
16.12.2013

szlachetna_paczka_small_16_12_2013.jpgBrak słów, wzruszenie i radość, którą trudno wyrazić słowami. Tak, w dużym skrócie podsumować można reakcje rodzin do których w weekend dotarła Szlachetna Paczka. Darczyńcy i wolontariusze spisali się na medal.

W dniach 7-8 grudnia br. do 26 rodzin z rejonu Kowalewo Pomorskie i okolice trafiła pomoc, spełniło się mnóstwo marzeń, a po wielu policzkach spłynęły łzy szczęścia. Jedzenie, zabawki, środki czystości o to, głównie prosiły rodziny. Jednak wśród podarunków znaleźć można było, gitarę, ubrania czy też pralki, lodówki, kuchenki gazowe, a nawet węgiel i wózek inwalidzki. Kilkuletni chłopiec wraz z siostrą i mamą wypakowywał starannie wszystko z wielu, wniesionych po schodach paczek. W pewnym momencie na jego twarzy pojawił się ogromny uśmiech - "mamo patrz czekolada i blok do cyrkla".

Dziękuję wszystkim Darczyńcom, wszystkim zaangażowanym w Projekt (Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kowalewie Pomorskim), a szczególnie moim kochanym Super W - Dominice, Monice, Ewie, Kasi, Magdzie, Dominice, Justynie, Joli, Grzesiowi i Witkowi, którzy od rana do wieczora spędzali czas w Magazynie Szlachetnej Paczki, który mieścił się w Świetlicy na Osiedlu Brodnickim. Serdeczne podziękowania składamy panu Burmistrzowi Andrzejowi Grabowskiemu oraz Komitetowi Osiedla Brodnickiego za nieodpłatne udostępnienie sali. Ponadto dziękujemy firmie An-Pol i Rad-But za udostępnienie samochodu dostawczego wraz z kierowcą.

SZLACHETNA PACZKĘ przygotowali m.in.: Publiczne Gimnazjum im Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim, Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie, Szkoła w Łobdowie, Zespół Szkół z Radomina, Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim, Sołectwo Piątkowo, Wydział Teologiczny UMK oraz osoby prywatne z miasta, gminy i okolic oraz Warszawy - paczki dojechały do naszego rejonu tirem.

szlachetna_paczka_16_12_2013.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!