Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podziękowanie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podziękowanie Drukuj
Wpisał: Agnieszka Kotecka Lider Rejonu Kowalewo Pomorskie   
16.12.2013

szlachetna_paczka_small_16_12_2013.jpgBrak słów, wzruszenie i radość, którą trudno wyrazić słowami. Tak, w dużym skrócie podsumować można reakcje rodzin do których w weekend dotarła Szlachetna Paczka. Darczyńcy i wolontariusze spisali się na medal.

W dniach 7-8 grudnia br. do 26 rodzin z rejonu Kowalewo Pomorskie i okolice trafiła pomoc, spełniło się mnóstwo marzeń, a po wielu policzkach spłynęły łzy szczęścia. Jedzenie, zabawki, środki czystości o to, głównie prosiły rodziny. Jednak wśród podarunków znaleźć można było, gitarę, ubrania czy też pralki, lodówki, kuchenki gazowe, a nawet węgiel i wózek inwalidzki. Kilkuletni chłopiec wraz z siostrą i mamą wypakowywał starannie wszystko z wielu, wniesionych po schodach paczek. W pewnym momencie na jego twarzy pojawił się ogromny uśmiech - "mamo patrz czekolada i blok do cyrkla".

Dziękuję wszystkim Darczyńcom, wszystkim zaangażowanym w Projekt (Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kowalewie Pomorskim), a szczególnie moim kochanym Super W - Dominice, Monice, Ewie, Kasi, Magdzie, Dominice, Justynie, Joli, Grzesiowi i Witkowi, którzy od rana do wieczora spędzali czas w Magazynie Szlachetnej Paczki, który mieścił się w Świetlicy na Osiedlu Brodnickim. Serdeczne podziękowania składamy panu Burmistrzowi Andrzejowi Grabowskiemu oraz Komitetowi Osiedla Brodnickiego za nieodpłatne udostępnienie sali. Ponadto dziękujemy firmie An-Pol i Rad-But za udostępnienie samochodu dostawczego wraz z kierowcą.

SZLACHETNA PACZKĘ przygotowali m.in.: Publiczne Gimnazjum im Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim, Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie, Szkoła w Łobdowie, Zespół Szkół z Radomina, Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim, Sołectwo Piątkowo, Wydział Teologiczny UMK oraz osoby prywatne z miasta, gminy i okolic oraz Warszawy - paczki dojechały do naszego rejonu tirem.

szlachetna_paczka_16_12_2013.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!