Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Piękne urodziny pani Janiny

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Piękne urodziny pani Janiny Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
19.12.2013

small.jpgDożyć sędziwych lat w pełni sił witalnych i w otoczeniu kochającej rodziny to szczęście niewielu. Zgodnie z wieloletnią tradycją mieszkańcy gminy Kowalewo Pomorskie, którzy osiągnęli sędziwy wiek powyżej 90-lat otrzymują na każde urodziny życzenia i kwiaty od Burmistrza Miasta i Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej. W roku 2013 świętuje w ten sposób 60 osób.

Swoje 96 urodziny w dniu 15 grudnia br. świętowała Janina Sroka. Na swój tort urodzinowy zaprosiła Burmistrza Miasta Andrzeja Grabowskiego i kierownika MGOPS Zytę Szymańską wraz z opiekunem społecznym Barbarą Wasilewską. Były kwiaty, szampan i tort urodzinowy i oczywiście życzenia wielu lat w zdrowiu, radości i w rodzinnej atmosferze.    

Mam liczną rodzinę porozrzucaną po kraju, która często mnie odwiedza. Jako sędziwa Kowalewianka jestem dumna słysząc tyle pochwał na temat wyglądu, czystości i rozwoju miasta- podkreślała na spotkaniu pani Janina.

Pani Janina Sroka - urodzona torunianka, wyszła za mąż i osiedliła się w Kowalewie Pomorskim, gdzie jej mąż był m.in. dyrektorem Zespołu Szkół. Dochowała się 8 dzieci, 11 wnuków i 3 prawnuków. Pomimo pięknego wieku jest dumna ze swojej pamięci i nastawienia do życia. Zawsze uśmiechnięta, lubi otaczać się przyjaciółmi. Nawet w dniu urodzin drzwi od jej mieszkania nie zamykały się. Życzenia składali również sąsiedzi i członkowie z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!