Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Piękne urodziny pani Janiny

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Piękne urodziny pani Janiny Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
19.12.2013

small.jpgDożyć sędziwych lat w pełni sił witalnych i w otoczeniu kochającej rodziny to szczęście niewielu. Zgodnie z wieloletnią tradycją mieszkańcy gminy Kowalewo Pomorskie, którzy osiągnęli sędziwy wiek powyżej 90-lat otrzymują na każde urodziny życzenia i kwiaty od Burmistrza Miasta i Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej. W roku 2013 świętuje w ten sposób 60 osób.

Swoje 96 urodziny w dniu 15 grudnia br. świętowała Janina Sroka. Na swój tort urodzinowy zaprosiła Burmistrza Miasta Andrzeja Grabowskiego i kierownika MGOPS Zytę Szymańską wraz z opiekunem społecznym Barbarą Wasilewską. Były kwiaty, szampan i tort urodzinowy i oczywiście życzenia wielu lat w zdrowiu, radości i w rodzinnej atmosferze.    

Mam liczną rodzinę porozrzucaną po kraju, która często mnie odwiedza. Jako sędziwa Kowalewianka jestem dumna słysząc tyle pochwał na temat wyglądu, czystości i rozwoju miasta- podkreślała na spotkaniu pani Janina.

Pani Janina Sroka - urodzona torunianka, wyszła za mąż i osiedliła się w Kowalewie Pomorskim, gdzie jej mąż był m.in. dyrektorem Zespołu Szkół. Dochowała się 8 dzieci, 11 wnuków i 3 prawnuków. Pomimo pięknego wieku jest dumna ze swojej pamięci i nastawienia do życia. Zawsze uśmiechnięta, lubi otaczać się przyjaciółmi. Nawet w dniu urodzin drzwi od jej mieszkania nie zamykały się. Życzenia składali również sąsiedzi i członkowie z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!