Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pluskowęsy gościnnie w Toruniu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pluskowęsy gościnnie w Toruniu Drukuj
Wpisał: Magdalena Kosk i Katarzyna Lewandowska   
23.12.2013

pluskowesy_w_toruniu_00_23_12_13.jpgMiasto Toruń i lokalny oddział PTTK przygotowały specjalną ofertę dla grup uczniowskich, mającą na celu zachęcenie dzieci do zwiedzania i odwiedzania pięknego grodu Kopernika. "Toruń na sportowo"- pod takim hasłem grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Pluskowęsach spędziła dzień w Toruniu.

Nasza szkoła jako pierwsza skorzystała z gościnnej oferty miasta Torunia.Tego dnia dzieci zwiedziły Starówkę z przewodnikiem, poznając ciekawe legendy tego miejsca. Kolejnym punktem był mini aquapark przy ulicy Hallera. Uczniowie spędzili tam godzinę korzystając z oferowanych przyjemności, tj. " rwącej rzeki " i zjeżdżalni, poczuli także odrobinę luksusu zażywając kąpieli w jacussi.

Dla wielu nie lada wyzwaniem była nauka jazdy na łyżwach na toruńskim Tor-Torze, ponieważ niewiele osób miało wcześniej sposobność spróbowania tego sportu."Toruń na sportowo" bardzo zmęczył naszych uczniów, ale do domu wrócili pełni wrażeń i zapału do szlifowania nabytych tego dnia umiejętności. W styczniu planujemy kolejny wyjazd do Torunia i dzieci nie mogą się już go doczekać...

pluskowesy_w_toruniu_01_23_12_13.jpg
pluskowesy_w_toruniu_02_23_12_13.jpg
pluskowesy_w_toruniu_03_23_12_13.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!