Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pluskowęsy gościnnie w Toruniu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pluskowęsy gościnnie w Toruniu Drukuj
Wpisał: Magdalena Kosk i Katarzyna Lewandowska   
23.12.2013

pluskowesy_w_toruniu_00_23_12_13.jpgMiasto Toruń i lokalny oddział PTTK przygotowały specjalną ofertę dla grup uczniowskich, mającą na celu zachęcenie dzieci do zwiedzania i odwiedzania pięknego grodu Kopernika. "Toruń na sportowo"- pod takim hasłem grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Pluskowęsach spędziła dzień w Toruniu.

Nasza szkoła jako pierwsza skorzystała z gościnnej oferty miasta Torunia.Tego dnia dzieci zwiedziły Starówkę z przewodnikiem, poznając ciekawe legendy tego miejsca. Kolejnym punktem był mini aquapark przy ulicy Hallera. Uczniowie spędzili tam godzinę korzystając z oferowanych przyjemności, tj. " rwącej rzeki " i zjeżdżalni, poczuli także odrobinę luksusu zażywając kąpieli w jacussi.

Dla wielu nie lada wyzwaniem była nauka jazdy na łyżwach na toruńskim Tor-Torze, ponieważ niewiele osób miało wcześniej sposobność spróbowania tego sportu."Toruń na sportowo" bardzo zmęczył naszych uczniów, ale do domu wrócili pełni wrażeń i zapału do szlifowania nabytych tego dnia umiejętności. W styczniu planujemy kolejny wyjazd do Torunia i dzieci nie mogą się już go doczekać...

pluskowesy_w_toruniu_01_23_12_13.jpg
pluskowesy_w_toruniu_02_23_12_13.jpg
pluskowesy_w_toruniu_03_23_12_13.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!