Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Artyści z Pluskowęs

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Artyści z Pluskowęs Drukuj
Wpisał: Katarzyna Lewandowska   
23.12.2013
artysci_z_pluskowes_00_14_12_13.jpg14 grudnia 2013 roku w Zespole Szkół nr 14 w Toruniu odbył się V Konkurs Kolęd i Pastorałek. szkołę z Pluskowęs reprezentowało dwoje uczniów: Natalia Dąbrowska z klasy VI, która zaśpiewała pastorałkę pt. " Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś" oraz Paweł Lewandowski z klasy III z kolędą "Gdy śliczna panna".
Nasi uczniowie pięknie wyśpiewali swoje utwory i choć konkurencja był spora (w konkursie brało udział 15 szkół), Paweł zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jest to kolejny jego sukces, ponieważ 23 listopada 2013r. w Zespole Szkół w Czerniewicach, Paweł odebrał dyplom za pierwsze miejsce w Konkursie piosenki Czerniewickiej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów wszystkim małym artystom z naszej szkoły, którzy pragną rozwijać swoje talenty.
artysci_z_pluskowes_01_14_12_13.jpg
artysci_z_pluskowes_02_14_12_13.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!