Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Artyści z Pluskowęs

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Artyści z Pluskowęs Drukuj
Wpisał: Katarzyna Lewandowska   
23.12.2013
artysci_z_pluskowes_00_14_12_13.jpg14 grudnia 2013 roku w Zespole Szkół nr 14 w Toruniu odbył się V Konkurs Kolęd i Pastorałek. szkołę z Pluskowęs reprezentowało dwoje uczniów: Natalia Dąbrowska z klasy VI, która zaśpiewała pastorałkę pt. " Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś" oraz Paweł Lewandowski z klasy III z kolędą "Gdy śliczna panna".
Nasi uczniowie pięknie wyśpiewali swoje utwory i choć konkurencja był spora (w konkursie brało udział 15 szkół), Paweł zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jest to kolejny jego sukces, ponieważ 23 listopada 2013r. w Zespole Szkół w Czerniewicach, Paweł odebrał dyplom za pierwsze miejsce w Konkursie piosenki Czerniewickiej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów wszystkim małym artystom z naszej szkoły, którzy pragną rozwijać swoje talenty.
artysci_z_pluskowes_01_14_12_13.jpg
artysci_z_pluskowes_02_14_12_13.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!