Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wandal brzydko się bawił

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wandal brzydko się bawił Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.12.2013
W nocy 22/23 grudnia br. wandal bardzo się nudził. Ofiara jego działalności padła publiczna toaleta przy ul. Strażackiej. Prawdopodobnie po załatwieniu potrzeby fizjologicznej wrzucił do szklanej muszli petardę. Stan jaki po sobie pozostawił jest bardzo przykry i  świadczący o jego wulgaryzmie.

Niestety samorząd zmuszony będzie ponieść koszty naprawy tego miejsca. Obiekt ten jest monitorowany i liczymy, że uda się namierzyć sprawcę, który poniesie konsekwencje. Nadal podtrzymujemy swój apel o pomoc w ujęciach sprawców tego typu występków.

Ze względu na nieprzyjemny widok nie zamieszczamy zdjęć z miejsca działania wandala
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!