Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nie byli sami

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nie byli sami Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.12.2013
nie_byli_sami_24_12_13_000.jpgZgodnie z naszą wiarą i tradycją Święta Bożego Narodzenia to okres wyjątkowo ciepły i radosny. Wigilia jest jednym z najpiękniejszych dni w roku, w którym spędzamy czas z rodziną i składamy sobie szczere, z serca płynące, życzenia W tym radosnym dniu nikt nie powinien być sam.
Już od dwudziestu lat w gminie Kowalewo Pomorskie istnieje tradycja spotykania się w wigilijny poranek z osobami samotnymi. Uroczystą wigilię w dniu 24 grudnia dla swych podopiecznych przygotowuje lokalny ośrodek pomocy społecznej. W tym roku 60 podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej nie czuło się samotnym. Towarzyszyli im zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, Ksiądz Proboszcz Ryszard Kobierowski wraz z wikariuszami, ks. Proboszcz Wojciech Ostoja Lniski ze Srebrnik, Siostry Elżbietanki wraz z Honorowym Obywatelem siostrą Moniką, radni, oraz pracownicy MGOPS i MGOK. W atmosferę świąt wprowadził uczestników występ uczniów ze szkoły podstawowej w Kowalewie Pomorskim pod kierownictwem Marii Magdaleny Mytlewskiej.

Wszystkim zgromadzonym przy wigilijnym stole życzenia złożył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski życząc zdrowia, pogody ducha, wytrwałości w pokonywaniu codziennych zmagań, wiary w człowieka oraz nadziei. Po tych ciepłych słowach i błogosławieństwie ks. Proboszcza podzielono się opłatkiem, przy którym nikt nie wstydził się łez wzruszenia oraz słów podziękowania.

nie_byli_sami_24_12_13_001.jpg
nie_byli_sami_24_12_13_002.jpg
nie_byli_sami_24_12_13_003.jpg
nie_byli_sami_24_12_13_004.jpg
nie_byli_sami_24_12_13_005.jpg
nie_byli_sami_24_12_13_006.jpg
nie_byli_sami_24_12_13_007.jpg
nie_byli_sami_24_12_13_008.jpg
nie_byli_sami_24_12_13_009.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!