Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bezpiecznie na lekcjach i po godzinach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bezpiecznie na lekcjach i po godzinach Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
31.12.2013
small.jpgSamorząd gminy Kowalewo Pomorskie sfinansował zainstalowanie systemu monitoringu zewnętrznego w Szkole Podstawowej w Pluskowęsach oraz w Wielkiej Łące. Teren wokół szkół obserwują czujne oczy kamer, które nagrywają obraz i przekazują do osób odpowiedzialnych za ład i porządek.

Już nie tylko dzieci przebywające na przerwach czy odbywające lekcje w-f na boiskach mogą czuć się bezpiecznie. Obiekty te pełnią bowiem również rolę miejsc sportowego relaksu dla osób starszych lub zupełnie małych. Na terenach obu szkół znajdują się place zabaw, gdzie w czasie wolnym od zajęć przychodzą mamy z wózkami oraz boiska sportowe z których korzystają dorośli. Teraz każdy może czuć się bezpiecznie.  

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!