Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bezpiecznie na lekcjach i po godzinach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bezpiecznie na lekcjach i po godzinach Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
31.12.2013
small.jpgSamorząd gminy Kowalewo Pomorskie sfinansował zainstalowanie systemu monitoringu zewnętrznego w Szkole Podstawowej w Pluskowęsach oraz w Wielkiej Łące. Teren wokół szkół obserwują czujne oczy kamer, które nagrywają obraz i przekazują do osób odpowiedzialnych za ład i porządek.

Już nie tylko dzieci przebywające na przerwach czy odbywające lekcje w-f na boiskach mogą czuć się bezpiecznie. Obiekty te pełnią bowiem również rolę miejsc sportowego relaksu dla osób starszych lub zupełnie małych. Na terenach obu szkół znajdują się place zabaw, gdzie w czasie wolnym od zajęć przychodzą mamy z wózkami oraz boiska sportowe z których korzystają dorośli. Teraz każdy może czuć się bezpiecznie.  

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!