Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Szampańska zabawa i powitanie Nowego Roku

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Szampańska zabawa i powitanie Nowego Roku Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.01.2014

small.jpgJuż po raz czternasty mieszkańcy gminy Kowalewo Pomorskie uroczyście i wspólnie pożegnali stary rok i powitali nadchodzący Nowy Rok. Przy dźwiękach muzyki mechanicznej wszyscy wspaniale się bawili jeszcze długo po północy. 

Licznie zebrani na placu za Domem Kultury kowalewiacy odliczali minuty do północy i składali sobie życzenia pomyślności w 2014 roku, spełnienia marzeń, radości, a przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz ... pieniędzy. W imieniu organizatorów publicznie życzenia złożył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz dyrektor Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury Barbara Niewidział.

Kowalewiacy jak zawsze nie zawiedli. Na plac przybyło wielu spragnionych zabawy. Jedni tanecznie przywitali Nowy Rok, a inni przyszli tylko dla wspaniałego towarzystwa. Wszyscy jednak nastawieni na wspaniałą zabawę. Do zgromadzonych dołączyli uczestnicy Wieczorka Sylwestrowego, jaki zorganizowany był przez Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury, gdzie bawiło się 130 osób.

Pokaz fajerwerków wzbudzał okrzyki zachwytu. Wspaniałe przedstawienie połączenia muzyki oraz sztucznych ogni zawdzięczamy organizatorom. Było głośno, kolorowo i radośnie. Bawiły się  całe rodziny. Zmarznięci mogli się rozgrzać przy ognisku oraz przy wspólnych śpiewach i tańcach. Wręczono szampańskie nagrody w konkursach tanecznych.  

Organizatorzy zadbali, aby strzelające petardy i korki od szampana nie wyrządziły nikomu krzywdy. Nie stwierdzono żadnych wybryków chuligańskich oraz uszczerbku na zdrowiu bawiących się.

Bardzo dziękuję  uczestnikom Sylwestra za odpowiedzialne podejście do zabawy - poinformował Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- Na terenie miasta nie stwierdzono żadnych zniszczeń. Jest to zasługa organizatorów oraz naszej policji, która czujnym okiem opiekowała się uczestnikami zabawy. Jeszcze raz życzę, aby 2014 przyniósł wszystkim tylko pozytywne chwile, spełnione marzenia, nowe nadzieje i radość.

 sylwester_mgok_2013_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!