Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mikołaj u grzecznych dzieci z Mlewa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mikołaj u grzecznych dzieci z Mlewa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
07.01.2014

small.jpgW dniu 5 stycznia br. Św. Mikołaj z workiem prezentów i swoimi pomocnikami (śnieżynka i elfy) odwiedził dzieci z Mlewa. Zanim 51 dzieci otrzymało podarki, animatorzy kultury z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury zapewnili im szereg atrakcji, natomiast rodzice zadbali o ciasta i słodycze. Sala była świątecznie przystrojona a wokół rozchodził się zapach żywej choinki. Wspólnie bawili się dzieci i rodzice. Razem z dziećmi i dorosłymi Mikołaja wyglądał także burmistrz miasta Andrzej Grabowski.

Widząc radość na twarzach dzieciaków dziękuję rodzicom, sołtysowi Ryszardowi Lipińskiemu i lokalnym działaczom za pomysł, poświęcony zapał i czas na organizację tego typu zabaw. To dobrze, że dzieci wolnych chwil nie spędzają przed telewizorem czy w internecie. - podkreślał burmistrz życząc uczestnikom wspaniałej zabawy- samorząd chętnie wspiera wsie, w których coś się dzieje.

Wyróżniono również 6 najciekawszych przebrań karnawałowych. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę.

Organizatorzy imprezy serdecznie dziękują pracownikom Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury za poświęcony czas i zapewnienie uczestnikom wspaniałej zabawy.

 mikolajowe_mlewo_2014.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!