Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mikołaj u grzecznych dzieci z Mlewa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mikołaj u grzecznych dzieci z Mlewa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
07.01.2014

small.jpgW dniu 5 stycznia br. Św. Mikołaj z workiem prezentów i swoimi pomocnikami (śnieżynka i elfy) odwiedził dzieci z Mlewa. Zanim 51 dzieci otrzymało podarki, animatorzy kultury z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury zapewnili im szereg atrakcji, natomiast rodzice zadbali o ciasta i słodycze. Sala była świątecznie przystrojona a wokół rozchodził się zapach żywej choinki. Wspólnie bawili się dzieci i rodzice. Razem z dziećmi i dorosłymi Mikołaja wyglądał także burmistrz miasta Andrzej Grabowski.

Widząc radość na twarzach dzieciaków dziękuję rodzicom, sołtysowi Ryszardowi Lipińskiemu i lokalnym działaczom za pomysł, poświęcony zapał i czas na organizację tego typu zabaw. To dobrze, że dzieci wolnych chwil nie spędzają przed telewizorem czy w internecie. - podkreślał burmistrz życząc uczestnikom wspaniałej zabawy- samorząd chętnie wspiera wsie, w których coś się dzieje.

Wyróżniono również 6 najciekawszych przebrań karnawałowych. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę.

Organizatorzy imprezy serdecznie dziękują pracownikom Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury za poświęcony czas i zapewnienie uczestnikom wspaniałej zabawy.

 mikolajowe_mlewo_2014.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!