Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przechowalnia psów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przechowalnia psów Drukuj
Wpisał: Monika Lüdtke   
08.01.2014

przechowalnia_09_01_2013.jpgGrupa uczniów i nauczycieli z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim rozpoczęła nowy rok od realizacji pięknego przedsięwzięcia. Młodzież i dorośli wyszli z inicjatywą niesienia pomocy bezdomnym pieskom w znalezieniu im kochających domów.

W tym celu podjęto współpracę z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kowalewie Pomorskim, który prowadzi przechowalnię dla czworonogów. Powstała strona internetowa na popularnym portalu społecznościom Facebook, na której sukcesywnie zamieszczane będą zdjęcia kolejnych piesków czekających na swoje domy.

Zachęcamy wszystkich Państwa do odwiedzenia strony:

https://www.facebook.com/PrzechowalniaKowalewoPomorskie

A może ten piesek czeka właśnie na Was?

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!