Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z urodzinową wizytą

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z urodzinową wizytą Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.01.2014
small.jpg

Piękny jubileusz 84 urodzin świętowała 9 stycznia br. siostra zakonna Monika Teresa Gojtowska, piastująca zaszczytny tytuł Honorowego Obywatela Miasta.  Życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i pogody ducha złożył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Pełna wigoru i uśmiechnięta solenizantka wraz z siostrą Gabrielą i siostrą przełożoną Eweliną przyjęła gości zgodnie z polską tradycją. Najpierw była modlitwa w  kaplicy Św. Józefa w intencji zdrowia jubilatki, a później słodki poczęstunek.                                     

Co prawda o wieku kobiety nie wypada mówić, powinien być osnuty misterną tajemnicą, ale piękne 84 urodziny są godne podkreślenia. Gmina Kowalewo Pomorskie posiada 5 Honorowych Obywateli, z czego siostra Monika jest dla wszystkich wyjątkowa. Jako jedyna jest spotykana na co dzień. Ma dla każdego czas na rozmowę i dobre słowo. Jest przykładem dobrego organizatora z którym z przyjemnością przygotowuje się uroczystości i jubileusze kościelno- gminne. Związana od 60 lat z tą parafią zawsze służyła dobrą radą i pomocą medyczną. Nie ma mieszkańca, który na wspomnienie o naszej zakonnicy nie uśmiechnąłby się. W imieniu wszystkich zawszę życzę zdrowia i uśmiechu. – podkreśla Burmistrz Andrzej Grabowski.                           

Jako pielęgniarka, doradczyni i przyjaciółka miała dla każdego dobre słowo, a swoją pracowitością i zaangażowaniem w dbanie o sprawy doczesne i duchowe jest przykładem dla wielu.    

1.jpg 
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!