Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z urodzinową wizytą

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z urodzinową wizytą Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.01.2014
small.jpg

Piękny jubileusz 84 urodzin świętowała 9 stycznia br. siostra zakonna Monika Teresa Gojtowska, piastująca zaszczytny tytuł Honorowego Obywatela Miasta.  Życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i pogody ducha złożył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Pełna wigoru i uśmiechnięta solenizantka wraz z siostrą Gabrielą i siostrą przełożoną Eweliną przyjęła gości zgodnie z polską tradycją. Najpierw była modlitwa w  kaplicy Św. Józefa w intencji zdrowia jubilatki, a później słodki poczęstunek.                                     

Co prawda o wieku kobiety nie wypada mówić, powinien być osnuty misterną tajemnicą, ale piękne 84 urodziny są godne podkreślenia. Gmina Kowalewo Pomorskie posiada 5 Honorowych Obywateli, z czego siostra Monika jest dla wszystkich wyjątkowa. Jako jedyna jest spotykana na co dzień. Ma dla każdego czas na rozmowę i dobre słowo. Jest przykładem dobrego organizatora z którym z przyjemnością przygotowuje się uroczystości i jubileusze kościelno- gminne. Związana od 60 lat z tą parafią zawsze służyła dobrą radą i pomocą medyczną. Nie ma mieszkańca, który na wspomnienie o naszej zakonnicy nie uśmiechnąłby się. W imieniu wszystkich zawszę życzę zdrowia i uśmiechu. – podkreśla Burmistrz Andrzej Grabowski.                           

Jako pielęgniarka, doradczyni i przyjaciółka miała dla każdego dobre słowo, a swoją pracowitością i zaangażowaniem w dbanie o sprawy doczesne i duchowe jest przykładem dla wielu.    

1.jpg 
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!