Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow KURS CHEMIZACYJNY

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

KURS CHEMIZACYJNY Drukuj
Wpisał: Agnieszka Grzelak   
09.01.2014
powiatowy_zarzad_09_01_2014.jpg

Od 2014 roku „KURS CHEMIZACYJNY” po nowemu (tzw. Kurs na opryskiwacze uprawniający do zakupu środków ochrony roślin oraz ich stosowania)

Począwszy od 2014 r. zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 8 maja 2013 zmieniały się zasady przeprowadzania szkoleń dla rolników. Dotychczas rolnicy mieli obowiązek co 5 lat uczestniczyć w dwudniowym (14 godzinnym) kursie zakończonym egzaminem. Od 2014 roku rolnicy którzy w 2009 roku i wcześniej ukończyli kurs będą mieli możliwość wzięcia udziału w jednodniowym kursie uzupełniającym połączonym z egzaminem państwowym, który planujemy przeprowadzić dla mieszkańców gminy na przełomie stycznia i lutego. Warunkiem skorzystania z jednodniowego kursu uzupełniającego jest okazanie poprzedniego zaświadczenia na którym jest unikatowy indywidualny numer i seria nadany przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Osoby, które po raz pierwszy zamierzają zdobyć uprawnienia na wykonywanie zabiegów ochrony roślin i zakup środków I klasy toksyczności będą jak dotychczas uczestniczyć w dwudniowym kursie podstawowym zakończonym egzaminem państwowym.

Osoby zainteresowane uzyskaniem i odnowieniem uprawnień proszone są o jak najszybsze zgłoszenie się do biura ODR w Golubiu-Dobrzyniu ul. Koppa 1e lub zgłoszenia telefoniczne

056 683 26 09, 723 692 553, 723331378, 723 330 466

O terminie i miejscu kursu powiadomimy zapisane osoby telefonicznie. Zaświadczenia zdobyte na początku 2009 roku i wcześniej utraciły swoją ważność.

Prosimy uprzejmie o przekazanie tej informacji sąsiadom i znajomym.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!