Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow KURS CHEMIZACYJNY

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

KURS CHEMIZACYJNY Drukuj
Wpisał: Agnieszka Grzelak   
09.01.2014
powiatowy_zarzad_09_01_2014.jpg

Od 2014 roku „KURS CHEMIZACYJNY” po nowemu (tzw. Kurs na opryskiwacze uprawniający do zakupu środków ochrony roślin oraz ich stosowania)

Począwszy od 2014 r. zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 8 maja 2013 zmieniały się zasady przeprowadzania szkoleń dla rolników. Dotychczas rolnicy mieli obowiązek co 5 lat uczestniczyć w dwudniowym (14 godzinnym) kursie zakończonym egzaminem. Od 2014 roku rolnicy którzy w 2009 roku i wcześniej ukończyli kurs będą mieli możliwość wzięcia udziału w jednodniowym kursie uzupełniającym połączonym z egzaminem państwowym, który planujemy przeprowadzić dla mieszkańców gminy na przełomie stycznia i lutego. Warunkiem skorzystania z jednodniowego kursu uzupełniającego jest okazanie poprzedniego zaświadczenia na którym jest unikatowy indywidualny numer i seria nadany przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Osoby, które po raz pierwszy zamierzają zdobyć uprawnienia na wykonywanie zabiegów ochrony roślin i zakup środków I klasy toksyczności będą jak dotychczas uczestniczyć w dwudniowym kursie podstawowym zakończonym egzaminem państwowym.

Osoby zainteresowane uzyskaniem i odnowieniem uprawnień proszone są o jak najszybsze zgłoszenie się do biura ODR w Golubiu-Dobrzyniu ul. Koppa 1e lub zgłoszenia telefoniczne

056 683 26 09, 723 692 553, 723331378, 723 330 466

O terminie i miejscu kursu powiadomimy zapisane osoby telefonicznie. Zaświadczenia zdobyte na początku 2009 roku i wcześniej utraciły swoją ważność.

Prosimy uprzejmie o przekazanie tej informacji sąsiadom i znajomym.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!