Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Duet Akordeonowy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Duet Akordeonowy Drukuj
Wpisał: Barbara Niewidział   
09.01.2014
small.jpg

W  dniu 3 stycznia 2014roku w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim gościliśmy artystów  z Ukrainy : duet akordeonowy Volodymyr  Haydyczuk , Ivan Haydyczuk i sopranistkę Olenę Maruniak. „ Nasi" młodzi artyści, bo tak można ich już nazwać   z uwagi na to , że prezentują się kolejny raz  na kowalewskiej scenie. Tym razem zaprezentowali kolędy polskie i ukraińskie oraz światowe hity muzyki  klasycznej.  Na koncercie mieliśmy  niepowtarzalną okazję usłyszeć utwory Fryderyka Chopina grane na akordeonie.

Występ naszych przyjaciół z Ukrainy bardzo się podobał. Młodzi wykonawcy wprowadzili zgromadzoną publiczność w radosny nastrój, było wspólne śpiewanie, oklaski i bisy. 
Wieczorki muzyczne bardzo się przyjęły na nasz kowalewski grunt, czego dowodem jest liczna publiczność. Idąc dalej i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom społeczeństwa naszej gminy takie koncerty będziemy strać się organizować w miarę często. Ceny biletów mogą być zróżnicowane w zależności od wypłacanego artystom honorarium. 
Zapraszam wszystkich Państwa już w dniu 14 lutego 2014roku o godz. 19.00 na KONCERT WALENTYNKOWY „NIEZAPOMNIANE PIOSENKI ANNY GERMAN”. 
Bilety do nabycia w M-GOK do dnia 31.01.2014r.(cena 20 zł. od osoby-ilość miejsc ograniczona).
akordeon_ukraina_09_01_2014_01.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!