Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Duet Akordeonowy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Duet Akordeonowy Drukuj
Wpisał: Barbara Niewidział   
09.01.2014
small.jpg

W  dniu 3 stycznia 2014roku w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim gościliśmy artystów  z Ukrainy : duet akordeonowy Volodymyr  Haydyczuk , Ivan Haydyczuk i sopranistkę Olenę Maruniak. „ Nasi" młodzi artyści, bo tak można ich już nazwać   z uwagi na to , że prezentują się kolejny raz  na kowalewskiej scenie. Tym razem zaprezentowali kolędy polskie i ukraińskie oraz światowe hity muzyki  klasycznej.  Na koncercie mieliśmy  niepowtarzalną okazję usłyszeć utwory Fryderyka Chopina grane na akordeonie.

Występ naszych przyjaciół z Ukrainy bardzo się podobał. Młodzi wykonawcy wprowadzili zgromadzoną publiczność w radosny nastrój, było wspólne śpiewanie, oklaski i bisy. 
Wieczorki muzyczne bardzo się przyjęły na nasz kowalewski grunt, czego dowodem jest liczna publiczność. Idąc dalej i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom społeczeństwa naszej gminy takie koncerty będziemy strać się organizować w miarę często. Ceny biletów mogą być zróżnicowane w zależności od wypłacanego artystom honorarium. 
Zapraszam wszystkich Państwa już w dniu 14 lutego 2014roku o godz. 19.00 na KONCERT WALENTYNKOWY „NIEZAPOMNIANE PIOSENKI ANNY GERMAN”. 
Bilety do nabycia w M-GOK do dnia 31.01.2014r.(cena 20 zł. od osoby-ilość miejsc ograniczona).
akordeon_ukraina_09_01_2014_01.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!