Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Akcja charytatywna BANK KARTEK

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Akcja charytatywna BANK KARTEK Drukuj
Wpisał: Kamila Wojciechowska, Alina Krystyniuk   
17.01.2014

small.jpgBANK KARTEK to ogólnopolska akcja charytatywna Koła Naukowego Psychologii, funkcjonującego na Wydziale Nauk Pedagogicznych UMK, na rzecz pacjentów kujawsko-pomorskich szpitali. Akcja polega na zebraniu laurek z życzeniami od wszystkich ludzi, którzy widzą sens w niesieniu uśmiechu innym. Zebranymi laurkami organizatorzy obdarowują pacjentów z kujawsko-pomorskich szpitali.

Celem akcji jest nieść innym uśmiech i radość przez drobne gesty życzliwości oraz promowanie pozafinansowego pomagania osobom chorym i zwrócenie uwagi na pozamedyczne konsekwencje choroby w życiu pacjentów i ich bliskich.

Miejska Biblioteka w Kowalewie Pomorskim również włączyła się do akcji. Bibliotekarki przygotowywały laurki z dziećmi na zajęciach pozalekcyjnych, na filii w Wielkim Rychnowie (96 kartek), w Wielkiej Łące (20 kartek) i w Pluskowęsach (20 kartek). Wszyscy z zaangażowaniem wykonywali laurki - mamy nadzieję, że wywołają uśmiech na twarzach chorych dzieci.
bib.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!