Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Babcia i Dziadek są najfajniejsi i koniec

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Babcia i Dziadek są najfajniejsi i koniec Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.01.2014
small.jpg

Obchody Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim to praktycznie najważniejsze święto w roku. Z powodu  ilości jubilatów (po 4 dziadków do jednego przedszkolaka) święto to obchodzone jest przez dwa dni w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury. 

Najpierw trzy i czterolatki czyli Misie i Żabki zaprosiły swoich seniorów w dniu 20 stycznia, a 5 i 6-ciolatki czyli Pszczółki i Biedronki w dniu 22 stycznia br. Przedszkolaki z tej okazji zaprosiły swoich dziadków na występy artystycznie, podczas których recytowały, zaśpiewały i zatańczyły. Dziękowały za poświęcony im czas, cierpliwość i życzyły dużo zdrowia, obfitych emerytów i uśmiechu.

Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia w imieniu swoim jak również pracowników przedszkola. Życzę dużo zdrowia, spełnienia marzeń, uśmiechu, a przede wszystkim tego, żeby od swoich wnucząt każdego dnia Państwo doznawali miłości i szacunku — powiedziała dyrektor przedszkola Joanna Piasecka.

Życzenia Dziadkom i Babciom złożył również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz radni: Przewodniczący Rady Jerzy Orłowski, Przewodniczący Komisji Oświaty Jerzy Koralewski, dyrektor Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury Barbara Niewidział oraz przedstawiciele Rady Rodziców Przedszkola: Ewa Bąk i Katarzyna Zamorska.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków i słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie również wspólnie bawili się ze swoimi wnukami. Były wspólne śpiewy, tańce i zgadywanki. Dziadkowi pokazali, że są na bieżąco z bajkami.

Przedszkolaki do występu przygotowali opiekunowie: Barbara Bezorowska, Maria Magdalena Mytlewska i Marcin Działdowski. 

babcia.jpg 
 dziadek.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!