Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pojedzie na staż do Brukseli

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pojedzie na staż do Brukseli Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.01.2014
small_006.jpg

Dwumiesięczny staż w Brukseli odbędzie Beata Cieślak- pracownik Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskiem. Taka możliwość powstała dzięki udziałowi tej gminy w Stowarzyszeniu Europa Kujaw i Pomorza. Pani Beata jest jednym z 4 uczestników programu stażowego. 2 osoby właśnie powróciły, a ona wraz z pracownikiem urzędu miejskiego w Toruniu rozpocznie swoją pracę w lutym.  

Dwumiesięczny pobyt w stolicy UE to miesięczny udział w pracach biura regionalnego i miesięczny w biurze eurodeputowanego. Stażysta w tym czasie będzie brał udział w konferencjach, seminariach i briefingach, nawiązywał kontakty i przygotowywał materiały informacyjne na temat możliwości aplikowania środków z programów europejskich. Będzie dbał o zamieszczanie informacji o walorach gospodarczych, turystycznych, społecznych i kulturowych naszego regionu.

Jestem podwójnie zadowolony z tego faktu. Mój pracownik pokonał w eliminacjach przedstawicieli wielu innych samorządów, a przede wszystkim, że praktykę odbywać będzie w biurze naszego rodaka, czyli Kowalewiaka eurodeputowanego Janusza Zemke. Liczę, że zdobyte doświadczenie wykorzysta w dalszej pracy, nie tylko swojej, ale również całego urzędu. Informacja to obecnie jeden z najważniejszych atrybutów przy strategii planowania. Nadchodząca perspektywa finansowa 2014-2020 nie będzie korzystna dla średnich i małych samorządów. Budżet unijny i środki przeznaczane dla członków będą kierowane raczej na rozwój przemysłu innowacyjnego niż na drogi, obiekty sportowe, rolnictwo czy oświatę. Będziemy mieć małe szanse i dlatego musimy je maksymalnie wykorzystać.- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.      

 small_006.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!