Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow 50-te urodziny już tuż, tuż

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

50-te urodziny już tuż, tuż Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
30.01.2014
small.jpg

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim 23 maja świętować będzie podwójny jubileusz, czyli 50 urodziny i 30 imieniny (nadanie patrona). Świętowanie zaplanowano na cały rok. W maju 2013r. zainaugurowało je  wmurowanie kamienia węgielnego pod pływalnię. W listopadzie powołano Honorowy Komitet, z Burmistrzem Andrzejem Grabowskim na czele. Opracowano zarys punktu kulminacyjnego i podzielono obowiązki.  

W dniu 28 stycznia br. Komitet spotkał się, aby podsumować miniony kwartał. Zadanie najważniejsze, czyli strona internetowa jubilatki już powstała. Za jej pośrednictwem mogą zgłaszać się wychowankowie tej szkoły chętni pomóc i wesprzeć przygotowania. W galerii zamieszczono już kilku znamienitych absolwentów, którzy w różnych dziedzinach rozsławiają swoją Alma Mater. Można tez obejrzeć wcześniejsze jubileusze i zapoznać się z historią szkoły. http://sp.kowalewopomorskie.pl/jubileusz/jubileusz1.html

Zespoły robocze pracują nad okazjonalną gazetą, programem artystycznym, pozyskaniem sponsorów czy wyszukiwaniem emerytowanych nauczycieli.

Przed nami niespełna 4 miesiące. Nie jest to dużo czasu, a chcemy, aby było to najważniejsze wydarzenie w życiu szkoły. Szykujemy kilka niezapomnianych niespodzianek.- podkreślał na spotkaniu dyrektor placówki Benedykt Mroziński.

Natomiast Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zachęcał do zaangażowania w przygotowania wszystkich uczniów. Muszą oni żyć tym wydarzeniem podobnie jak dyrekcja i grono pedagogiczne, zachęcać rodziców- absolwentów do przyłączenia się do organizacji, pomóc wyszukiwać pamiątkowych zdjęć. 

1.jpg 
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!