Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Organizatorzy turnieju charytatywnego w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Organizatorzy turnieju charytatywnego w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger, Magdalena Wiśniewska   
31.01.2014

small.jpgW dniu 27.01.2014r. gościli w Świetlicy Socjoterapeutycznej inicjatorzy turnieju charytatywnego „Gramy z sercem" tj. Przemysław Bas i Bartosz Olkowski. Ze względu na chorobę nie mógł być obecny Kamil Kiełbowicz.

Przypomnijmy, ta szczytna akcja miała miejsce 21 grudnia 2013r. Odbyła się na hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim, gdzie zebrało się 16 amatorskich drużyn piłkarskich, by rozegrać „niecodzienny mecz" na rzecz dzieci ze świetlicy.

Przekazana z turnieju kwota 1845, 46 zł. pochodząca z wpisowego drużyn oraz od sponsorów, została przeznaczona na paczki dla wychowanków kowalewskiej placówki, w których znalazły się: domino, bierki, kubki i słodkości. Poza tym, z tychże środków, zakupiono jeszcze do świetlicy: duży słownik frazeologiczny, grę „Kocham Cię Polsko" i grę cymbergaj oraz gry do Xboxa i płyty z muzyką karaoke.

Organizatorzy turnieju w poniedziałek osobiście wręczyli podopiecznym upominki i zostali również oprowadzeni po wyremontowanych wnętrzach świetlicy.

W imieniu kierownictwa MGOPS w Kowalewie Pomorskim, jak i wychowanków i pracowników świetlicy, składamy raz jeszcze podziękowania na ręce pomysłodawców, sponsorów, grających drużyn oraz wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji turnieju.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!