Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Drużynowo i tanecznym krokiem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Drużynowo i tanecznym krokiem Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
03.02.2014
small.jpgPiłkarze seniorzy z drużyny LKS Promień Kowalewo Pomorskie i trener Tomasz Paczkowski wraz ze swoimi partnerkami uczestniczyli w dniu 1 lutego br. w tradycyjnym Balu Piłkarza. Organizator- Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zaprosił również zarząd klubu sportowego.

Życząc wspaniałej i niezapomnianej zabawy podziękował za miniony sezon. Zachęcał do jeszcze większego zaangażowania się w grę w rundzie wiosennej.

Piłka nożna przyciąga od zawsze największą rzeszę kibiców. Wyniki na boisku przekładają się na liczbę pasjonatów tym sportem. Każdy przecież kocha zwycięzców. Życzę, aby chęci i zapał zawodników zaowocowały  wspaniałymi wynikami i utrzymaniem się w IV lidze- podkreślał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!