Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow BAL KARNAWAŁOWY W WIELKIM RYCHNOWIE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

BAL KARNAWAŁOWY W WIELKIM RYCHNOWIE Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska   
03.02.2014

small.jpgW ostatnią sobotę stycznia w Domu Kultury w Wielkim Rychnowie odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie.

Zainteresowanie zabawą przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, bilety rozeszły się jak przysłowiowe „świeże bułeczki". W dniu balu sala była pięknie przygotowana i przystrojona, a suto zastawione stoły czekały na gości.

Znakomitą imprezę na bardzo wysokim poziomie zapewniła Grupa Wodzirejska Merlin z Torunia, która wszystkich uczestników poderwała do wspólnej zabawy.

Przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Murzynowska -Lipińska wraz z p. Mariuszem Banasik - Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Rady Rodziców przywitali zgromadzonych gości, życząc im udanej zabawy.

Swoją obecnością zaszczyciły nas: Elżbieta Arbart - Dyrektor SP w Wielkim Rychnowie i Anita Murawska- Czapla- Wicedyrektor Zespołu Szkół CKU w Gronowie. Wraz z nami bawili się również słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, oddział zamiejscowy Wielkie Rychnowo, którzy ukończyli szkołę w ramach projektu „Szkoła przyszła do Ciebie" realizowanego przez Zespół Szkół CKU w Gronowie. 

 

Pozyskane fundusze w całości wzbogacą konto Rady Rodziców, a tym samym zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów szkoły.

Wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejną. Pragniemy również serdecznie podziękować Grupie Wodzirejskiej Merlin, a w szczególności Lucjanowi za świetną zabawę.     

 

Rada Rodziców

przy Szkole Podstawowej

w Wielkim Rychnowie

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!