Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy Drukuj
Wpisał: Magdalena Wiśniewska, Dorota Kriger   
05.02.2014

small.jpgW dniu 30.01.2014r. obchodzono w Świetlicy Socjoterapeutycznej Dzień Babci i Dziadka. Jak co roku, spotkanie odbyło się przy kawie i własnoręcznych wypiekach, nad którymi pieczę miała p. Krystyna Karpińska, zaprzyjaźniona wolontariuszka.

Nie zabrakło oczywiście wierszy, życzeń i podziękowań oraz piosenek z lat młodości seniorów, tym razem w wykonaniu wnucząt. Były upominki i dyplomy honorowe dla najwspanialszego na świecie Dziadka i Babci. Sporo entuzjazmu wywołały konkursy w których udział wzięli zarówno seniorzy jak i juniorzy.

Ten dzień obfitował w wyjątkową, ciepłą atmosferę, pełną wzruszeń i emocji.

Dla dzieci to podniosła chwila, ważny moment, do którego z pieczołowitością się przygotowywały, pilnie ucząc wierszy, piosenek i choreografii.

Babcie i dziadkowie swoją obecnością udowodnili, że zawsze można na nich polegać. Dla wnucząt są w stanie pokonać „zawieruchę", odległe kilometry, a nawet ograniczoną sprawność.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!