Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Razem w chwilach smutku

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Razem w chwilach smutku Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.02.2014
razem_w_chwilach_smutku_000_17_02_04.jpgPracownicy Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim są wstrząśnięci i przeżywają trudne chwile w związku z tragiczną śmiercią koleżanki śp. Barbary Kaźmierskiej (04.12.1981- 15.02.2014).

 

W pamięci i w sercach nasza Basia pozostanie zawsze jako osoba pełna radości. Jej śmiech był zaraźliwy. Potrafił rozjaśnić każdą chwilę smutku. Nam pozostaną pytania i brak odpowiedzi. Wspólnie z załogą oddaliśmy jej hołd chwilą ciszy i deklarujemy pomoc najbliższym. Zdecydowaliśmy nie organizować w tym roku tradycyjnego spotkania załogi z okazji „Dnia Kobiet", a prywatne środki finansowe przeznaczane na ten cel przekazać synkowi, który był dla niej całym światem. W dowód pamięci na obiekcie powiewa również flaga z kirem. Na moje ręce przekazywane są wyrazy współczucia dla rodziny, najbliższych i przyjaciół, m.in. od Kowalewiaka -europosła Janusza Zemke. Żegna ją również społeczność wsi Piątkowo, gdzie się urodziła oraz sołtys i mieszkańcy wsi Kiełpiny, gdzie przez wiele lat była opiekunem z ramienia urzędu. W imieniu rodziny i załogi bardzo dziękuję za wszystkie oznaki pamięci i szacunku. O uroczystościach pogrzebowych poinformuję za pośrednictwem strony urzędu miejskiego- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- śp. Barbara Kaźmierska rozpoczęła pracę w urzędzie miejskim w III 2009r. Od 2010r. pełniła funkcję głównej kadrowej w tej placówce. Nie umiała odmówić pomocy. Angażowała się w organizację imprez gminnych i szkolnych. Jej sposób bycia powodował, że nie sposób było jej nie lubić. Będziemy za nią tęsknić. Cześć Jej pamięci.
razem_w_chwilach_smutku_17_02_14_001.jpg
razem_w_chwilach_smutku_17_02_14_002.jpg
 
razem_w_chwilach_smutku_17_02_14_004.jpg
 
razem_w_chwilach_smutku_17_02_14_005.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!