Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mamy nowego podopiecznego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mamy nowego podopiecznego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.02.2014

small.jpgPracownicy Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim z radością przyjęli fakt, że ich podopieczny- bezdomny pies Urzędasek znalazł prawdziwą rodzinę. Z tej radości natychmiast wybrali sobie kolejnego podopiecznego z lokalnej przechowalni.

Pierwszym psem cieszyliśmy się niespełna 4 miesiące. Dokonywaliśmy na jego rzecz wpłat prywatnych środków finansowych. Może nasz patronat przyniósł psu szczęście, bo szybko znalazła się rodzina, która wzięła go na stałe i obiecała stworzyć ciepły dom. Już upatrzyliśmy sobie kolejną sierotkę. Jednocześnie zachęcam do przyłączenia się do naszej akcji. Wiele spragnionych ciepła psiaków czeka na przyjaciół.- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.   

Nowy podopieczny, nazywany Urzędasek II, przebywa od dawna w przechowalni. Wolontariusze z Publicznego Gimnazjum nadali mu wcześniej imię Miziak, gdyż bardzo lubi się przytulać i jest pieszczochem.

Szczegóły o dwóch programach realizowanych przez samorząd i mających na celu poprawę losu bezdomnych psów na stronie:

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5171&Itemid=16

1.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!