Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Żegnaj nasza koleżanko

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Żegnaj nasza koleżanko Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.02.2014
small.jpgRodzina samorządowa w Kowalewie Pomorskim oddała hołd i pożegnała swoją koleżankę i współpracownicę śp. Barbarę Kaźmierską. W drodze na wieczny odpoczynek w dniu 20 lutego br. towarzyszyła Jej  w pełnym składzie, ze sztandarem gminy na czele. Nie zabrakło również emerytowanych pracowników urzędu i jednostek podległych, którzy mieli szczęście z Nią współpracować.

Była warta honorowa w kościele i w czasie przemarszu konduktu żałobnego. Słowa podziękowania za długoletnią służbę na rzecz obywateli i pożegnania wygłosił Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Podkreślał w wystąpieniu to, o czym zawsze będziemy pamiętać, czyli uśmiech, optymizm i pozytywne podejście, którym nasza Basia potrafiła zjednać każdego.

Słowo Boże i ostatnią posługę odprawił ks. Dziekan Ryszard Kobierowski oraz ks. wikary Marek Wysocki. 

Bardzo przeżywamy i łączymy się w bólu z rodziną naszej koleżanki. Są to dla nas również trudne chwile, dlatego bardzo dziękuję tak licznie zebranym delegacjom samorządowym, oświatowym, sołtysom i radom sołeckim,  szczególnie z Piątkowa i Kiełpin, gdzie nasza Barbara była opiekunem. Dziękuję również funkcjonariuszom policji za zabezpieczenie trasy przejścia konduktu.- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Ps. Zamieszczone zdjęcia dotyczą tylko delegacji samorządowej.

 zegnamy_kolezanke_21_02_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!