Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Żegnaj nasza koleżanko

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Żegnaj nasza koleżanko Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.02.2014
small.jpgRodzina samorządowa w Kowalewie Pomorskim oddała hołd i pożegnała swoją koleżankę i współpracownicę śp. Barbarę Kaźmierską. W drodze na wieczny odpoczynek w dniu 20 lutego br. towarzyszyła Jej  w pełnym składzie, ze sztandarem gminy na czele. Nie zabrakło również emerytowanych pracowników urzędu i jednostek podległych, którzy mieli szczęście z Nią współpracować.

Była warta honorowa w kościele i w czasie przemarszu konduktu żałobnego. Słowa podziękowania za długoletnią służbę na rzecz obywateli i pożegnania wygłosił Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Podkreślał w wystąpieniu to, o czym zawsze będziemy pamiętać, czyli uśmiech, optymizm i pozytywne podejście, którym nasza Basia potrafiła zjednać każdego.

Słowo Boże i ostatnią posługę odprawił ks. Dziekan Ryszard Kobierowski oraz ks. wikary Marek Wysocki. 

Bardzo przeżywamy i łączymy się w bólu z rodziną naszej koleżanki. Są to dla nas również trudne chwile, dlatego bardzo dziękuję tak licznie zebranym delegacjom samorządowym, oświatowym, sołtysom i radom sołeckim,  szczególnie z Piątkowa i Kiełpin, gdzie nasza Barbara była opiekunem. Dziękuję również funkcjonariuszom policji za zabezpieczenie trasy przejścia konduktu.- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Ps. Zamieszczone zdjęcia dotyczą tylko delegacji samorządowej.

 zegnamy_kolezanke_21_02_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!