Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Święty Mikołaj w Chełmoniu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Święty Mikołaj w Chełmoniu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.02.2014

small.jpgDo grzecznych dzieci z Chełmonia (gmina Kowalewo Pomorskie) w dniu 22 lutego br. przybył Święty Mikołaj. Była to ostatnia wizyta tej zimy, przed powrotem na biegun północny. Dzięki sołtysowi Piotrowi Bender, aktywistkom z tej wsi i animatorom kultury z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury dzieci na długo zapamiętają ten dzień. Były zabawy sprawnościowe i plastyczne. Do wielu z nich udało się namówić rodziców. Zmęczeni uczestnicy posilali się słodkościami i napojami.

Pomimo słonecznej pogody Święty Mikołaj przyjechał punktualnie i wręczył 35 paczek. Odtańczył z dziećmi taniec na powitanie wiosny i wrócił do Laponii.

 mikolaj_spotkanie_24_02_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!