Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Święty Mikołaj w Chełmoniu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Święty Mikołaj w Chełmoniu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.02.2014

small.jpgDo grzecznych dzieci z Chełmonia (gmina Kowalewo Pomorskie) w dniu 22 lutego br. przybył Święty Mikołaj. Była to ostatnia wizyta tej zimy, przed powrotem na biegun północny. Dzięki sołtysowi Piotrowi Bender, aktywistkom z tej wsi i animatorom kultury z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury dzieci na długo zapamiętają ten dzień. Były zabawy sprawnościowe i plastyczne. Do wielu z nich udało się namówić rodziców. Zmęczeni uczestnicy posilali się słodkościami i napojami.

Pomimo słonecznej pogody Święty Mikołaj przyjechał punktualnie i wręczył 35 paczek. Odtańczył z dziećmi taniec na powitanie wiosny i wrócił do Laponii.

 mikolaj_spotkanie_24_02_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!