Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Półkolonie Zimowe niestety już za nami !

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Półkolonie Zimowe niestety już za nami ! Drukuj
Wpisał: Justyna Kalinowska   
26.02.2014

small.jpgPrzez 5 dni 30-osobowa grupa dzieci w wieku od 6 do 13 lat z naszej gminy uczęszczała na zorganizowane zajęcia w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury. Dzieci pod opieką Kamili Wojciechowskiej i Justyny Kalinowskiej miały zapewnione twórcze i edukacyjne zabawy dostosowane do wieku i zainteresowań uczestników, zabawy ruchowe i edukacyjne oraz materiały dydaktyczne i plastyczne.

 

W miłej i przyjaznej atmosferze dzieci poznawały nowych kolegów, bawiły się, uczyły oraz brały udział w konkursach i quizach. Podczas zajęć odbyło się także karaoke, na którym dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne.

Podczas półkolonii odbył się także „Bal czytelnika", na który dzieci przygotowywały własnoręcznie wykonane maski by później móc przyłączyć się do świetnej zabawy.

Codziennie oprócz masy zabaw dzieci korzystały z darmowej stołówki, która serwowała ciepłe obiady i napoje.

Zakończeniem ferii była wycieczka do Kinder Parku w Toruniu gdzie dzieci mogły korzystać z masy atrakcji takich jak zjeżdżalnie, tor saneczkowy, trampoliny, automaty do gier, tropikalna karuzela i masy innych miejsc do wspaniałej zabawy.

Dzieci z niechęcią żegnały się z opiekunkami i już nie mogą się doczekać kolejnych zajęć.

Fotorelacje z zajęć i wyjazdu :

 ferie_mgok_25_02_2014.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!