Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rozgrzewka przed rundą

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rozgrzewka przed rundą Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
03.03.2014
small.jpgZwycięstwem 2:1 zakończył się ostatni mecz sparingowy piłkarzy Promień Kowalewo Pomorskie z Rol-Ko Konojady. Spotkanie miało miejsce 1 marca br.

Gole strzelili: Łukasz Waligóra i Daniel Szczodrowski. Przez całe spotkanie trener udzielał swoim podopiecznym wskazówek, a „długa ławka rezerwowych" (zawodnicy czekający na zmianę) świadczyła, że mamy duży potencjał przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Wcześnie, przez ostatnie 5 sobót piłkarze LKS Promień spotykali się różnymi sparingowymi przeciwnikami, gdzie 3 mecze wygrali, a dwa przegrali. Pomimo, że są to mecze rozgrzewające, tylko dla sprawdzenia pozimowej kondycji zawodników na trybunach nie zabrakło Kowalewiaków. Można było zauważyć Burmistrza Miasta Andrzeja Grabowskiego z synem, działaczy klubu oraz pasjonatów piłki nożnej.

Przed piłkarzami jeszcze tylko mecz w ramach Pucharu Polski z Cuiavią Inowrocław, który odbędzie się 9 marca o godz. 14.00 na boisku Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim. Natomiast pierwszy mecz rundy wiosennej odbędzie się 22 marca br. o godz. 15.00 również na CRiS. Spotkamy się z zawodnikami z Sępólna Krajeńskiego. Już teraz zapraszamy do kibicowania.  

Przypomnijmy, że zakończyliśmy rundę jesienną na XII pozycji z 16 punktami. Wg wstępnych prognoz, na koniec IV rundy spadek grozi 4 drużynom, od pozycji 13-16.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!