Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rozgrzewka przed rundą

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rozgrzewka przed rundą Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
03.03.2014
small.jpgZwycięstwem 2:1 zakończył się ostatni mecz sparingowy piłkarzy Promień Kowalewo Pomorskie z Rol-Ko Konojady. Spotkanie miało miejsce 1 marca br.

Gole strzelili: Łukasz Waligóra i Daniel Szczodrowski. Przez całe spotkanie trener udzielał swoim podopiecznym wskazówek, a „długa ławka rezerwowych" (zawodnicy czekający na zmianę) świadczyła, że mamy duży potencjał przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Wcześnie, przez ostatnie 5 sobót piłkarze LKS Promień spotykali się różnymi sparingowymi przeciwnikami, gdzie 3 mecze wygrali, a dwa przegrali. Pomimo, że są to mecze rozgrzewające, tylko dla sprawdzenia pozimowej kondycji zawodników na trybunach nie zabrakło Kowalewiaków. Można było zauważyć Burmistrza Miasta Andrzeja Grabowskiego z synem, działaczy klubu oraz pasjonatów piłki nożnej.

Przed piłkarzami jeszcze tylko mecz w ramach Pucharu Polski z Cuiavią Inowrocław, który odbędzie się 9 marca o godz. 14.00 na boisku Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim. Natomiast pierwszy mecz rundy wiosennej odbędzie się 22 marca br. o godz. 15.00 również na CRiS. Spotkamy się z zawodnikami z Sępólna Krajeńskiego. Już teraz zapraszamy do kibicowania.  

Przypomnijmy, że zakończyliśmy rundę jesienną na XII pozycji z 16 punktami. Wg wstępnych prognoz, na koniec IV rundy spadek grozi 4 drużynom, od pozycji 13-16.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!