Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z życzeniami i z wizytą

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z życzeniami i z wizytą Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.03.2014
small.jpg

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski skorzystał z zaproszenia i odwiedził w dniu 7 marca  br. pana Bernarda Milarskiego i panią Erykę Górską, którzy to w październikowym pożarze stracili cały dobytek. Po kilku miesiącach spędzonych w mieszkaniu rotacyjnym od lutego zamieszkali na swoim. Nowe mieszkanie jest większe od poprzedniego i posiada toaletę. Lokatorzy są bardzo zadowoleni z tego przydziału.

Bałam się, że na starość będziemy się tułać. Mamy ciepłe i jasne mieszkanie oraz duże podwórko. Jak tylko przyjdzie wiosna będzie można posiedzieć na zewnątrz, spacerować po chodniku- podkreślała pani Eryka, której jedyną troską jest stan zdrowia pana Bernarda. Burmistrz Miasta życzył wielu chwil w zdrowiu i w szczęściu oraz z okazji Dnia Kobiet uśmiechu i szczęścia rodzinnego.

Korzystając z okazji bardzo dziękuję za przekazane na rzecz obu rodzin meble, wyposażenie kuchenne czy ubrania. Dzięki hojności Kowalewiaków pokrzywdzeni przez los mogli rozpocząć nowe życie w nowych, wyposażonych mieszkaniach- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!