Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z życzeniami i z wizytą

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z życzeniami i z wizytą Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.03.2014
small.jpg

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski skorzystał z zaproszenia i odwiedził w dniu 7 marca  br. pana Bernarda Milarskiego i panią Erykę Górską, którzy to w październikowym pożarze stracili cały dobytek. Po kilku miesiącach spędzonych w mieszkaniu rotacyjnym od lutego zamieszkali na swoim. Nowe mieszkanie jest większe od poprzedniego i posiada toaletę. Lokatorzy są bardzo zadowoleni z tego przydziału.

Bałam się, że na starość będziemy się tułać. Mamy ciepłe i jasne mieszkanie oraz duże podwórko. Jak tylko przyjdzie wiosna będzie można posiedzieć na zewnątrz, spacerować po chodniku- podkreślała pani Eryka, której jedyną troską jest stan zdrowia pana Bernarda. Burmistrz Miasta życzył wielu chwil w zdrowiu i w szczęściu oraz z okazji Dnia Kobiet uśmiechu i szczęścia rodzinnego.

Korzystając z okazji bardzo dziękuję za przekazane na rzecz obu rodzin meble, wyposażenie kuchenne czy ubrania. Dzięki hojności Kowalewiaków pokrzywdzeni przez los mogli rozpocząć nowe życie w nowych, wyposażonych mieszkaniach- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!