Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Lubimy nasze przedszkole

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Lubimy nasze przedszkole Drukuj
Wpisał: Przedszkolacy z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim   
14.03.2014

small.jpgJesteśmy grupą wesołych i ciekawych świata maluszków - uczęszczamy do Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim. Przydzielono nas do czterech grup zgodnie z wiekiem, a więc do „Misiów", „Żabek", „Pszczółek" i „Biedronek".

Nasze pierwsze kroki w przedszkolu nie były łatwe, ale dzięki naszym wychowawcom odkrywamy, jak wspaniale można tutaj spędzać czas. Nigdy się tutaj nie nudzimy, ponieważ w przedszkolu czeka na nas mnóstwo ciekawych zajęć, podczas których uczymy się wierszy i piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy z plasteliny. Zawsze mamy coś do powiedzenia, bo jesteśmy ciekawi świata. Mamy mnóstwo pomysłów na fantastyczną zabawę i chętnie poznajemy wszystko co nowe.

W przedszkolu odwiedzają nas ciekawi i interesujący goście, np. pan, który zapoznaje nas z muzyką etniczną; pani, która przychodzi z pieskiem i uczy, jak się z nim bezpiecznie i przyjaźnie bawić. A najbardziej lubimy,gdy przychodzą nasze mamy poczytać nam bajki, jesteśmy wtedy tacy dumni i szczęśliwi.

Mamy piękny ogród wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnie i inny sprzęt rekreacyjny - gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii.

Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej.

Lubimy przychodzić do przedszkola, ponieważ tutaj zawsze dzieje się coś ciekawego i można się wiele nauczyć.

Jeżeli inne dzieci chcą do nas dołączyć to zapraszamy. Od 10 marca trwają zapisy na nowy rok szkolny.

 przedszkole_14_03_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!