Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Lubimy nasze przedszkole

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Lubimy nasze przedszkole Drukuj
Wpisał: Przedszkolacy z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim   
14.03.2014

small.jpgJesteśmy grupą wesołych i ciekawych świata maluszków - uczęszczamy do Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim. Przydzielono nas do czterech grup zgodnie z wiekiem, a więc do „Misiów", „Żabek", „Pszczółek" i „Biedronek".

Nasze pierwsze kroki w przedszkolu nie były łatwe, ale dzięki naszym wychowawcom odkrywamy, jak wspaniale można tutaj spędzać czas. Nigdy się tutaj nie nudzimy, ponieważ w przedszkolu czeka na nas mnóstwo ciekawych zajęć, podczas których uczymy się wierszy i piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy z plasteliny. Zawsze mamy coś do powiedzenia, bo jesteśmy ciekawi świata. Mamy mnóstwo pomysłów na fantastyczną zabawę i chętnie poznajemy wszystko co nowe.

W przedszkolu odwiedzają nas ciekawi i interesujący goście, np. pan, który zapoznaje nas z muzyką etniczną; pani, która przychodzi z pieskiem i uczy, jak się z nim bezpiecznie i przyjaźnie bawić. A najbardziej lubimy,gdy przychodzą nasze mamy poczytać nam bajki, jesteśmy wtedy tacy dumni i szczęśliwi.

Mamy piękny ogród wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnie i inny sprzęt rekreacyjny - gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii.

Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej.

Lubimy przychodzić do przedszkola, ponieważ tutaj zawsze dzieje się coś ciekawego i można się wiele nauczyć.

Jeżeli inne dzieci chcą do nas dołączyć to zapraszamy. Od 10 marca trwają zapisy na nowy rok szkolny.

 przedszkole_14_03_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!