Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wspólnota Kościuszki 1 podsumowała rok

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wspólnota Kościuszki 1 podsumowała rok Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.03.2014
small.jpgWłaściciele 41 mieszkań zlokalizowanych w dwóch blokach przy ul. Kościuszki 1 (gm. Kowalewo Pomorskie) podsumowali miniony rok. W dniu 14 marca br. zarząd wspólnoty złożył sprawozdanie finansowe i rzeczowe i przedstawił plany na rok 2014. W 2013r. ogrodzono działkę na której zlokalizowano bloki. W tym roku natomiast planowane jest podświetlenie chodnika, dokończenie ogrodzenia i obsadzenie zielenią terenu przy bloku.

Członkowie wspólnoty udzielili jednogłośnie absolutorium zarządowi, który tworzą: przewodniczący Jarosław Mądry i członkowie: Łukasz Galarda, Józef Czajkowski i Przemysław Skorski.

Na zaproszenie zarządu w spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Zachęcił wspólnotę do ubiegania się o środki unijne na zagospodarowanie i upiększenie terenu przy blokach. Zadeklarował chęć przekazania drzewek do nasadzeń oraz ustawienie lamp solarowych przy ul. Kościuszki, kiedy to samorząd będzie składał wniosek o realizację trzeciego projektu lamp hybrydowych. 

W tym miejscu chciałbym sprostować pojawiającą się informację o konieczności partycypowania przez mieszkańców w kosztach ustawienia lamp solarowych. Zrealizowane dwa projekty zaowocowały ustawieniem 190 lamp w całej gminie. W żadnym z nich nie było konieczności współfinansowania przez mieszkańców w inwestycjach. Zapewniam, że właściciele mieszkań przy Kościuszki 1 też nie będą za nie płacić- poinformował Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Bloki przy ul. Kościuszki 1 pięć lat temu wybudowała firma MURABET i rozpoczęła sprzedaż mieszkań. Obecnie jeszcze kilka z nich czeka na zainteresowanie.

1.jpg
 2.jpg

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!