Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wspólnota Kościuszki 1 podsumowała rok

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wspólnota Kościuszki 1 podsumowała rok Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.03.2014
small.jpgWłaściciele 41 mieszkań zlokalizowanych w dwóch blokach przy ul. Kościuszki 1 (gm. Kowalewo Pomorskie) podsumowali miniony rok. W dniu 14 marca br. zarząd wspólnoty złożył sprawozdanie finansowe i rzeczowe i przedstawił plany na rok 2014. W 2013r. ogrodzono działkę na której zlokalizowano bloki. W tym roku natomiast planowane jest podświetlenie chodnika, dokończenie ogrodzenia i obsadzenie zielenią terenu przy bloku.

Członkowie wspólnoty udzielili jednogłośnie absolutorium zarządowi, który tworzą: przewodniczący Jarosław Mądry i członkowie: Łukasz Galarda, Józef Czajkowski i Przemysław Skorski.

Na zaproszenie zarządu w spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Zachęcił wspólnotę do ubiegania się o środki unijne na zagospodarowanie i upiększenie terenu przy blokach. Zadeklarował chęć przekazania drzewek do nasadzeń oraz ustawienie lamp solarowych przy ul. Kościuszki, kiedy to samorząd będzie składał wniosek o realizację trzeciego projektu lamp hybrydowych. 

W tym miejscu chciałbym sprostować pojawiającą się informację o konieczności partycypowania przez mieszkańców w kosztach ustawienia lamp solarowych. Zrealizowane dwa projekty zaowocowały ustawieniem 190 lamp w całej gminie. W żadnym z nich nie było konieczności współfinansowania przez mieszkańców w inwestycjach. Zapewniam, że właściciele mieszkań przy Kościuszki 1 też nie będą za nie płacić- poinformował Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Bloki przy ul. Kościuszki 1 pięć lat temu wybudowała firma MURABET i rozpoczęła sprzedaż mieszkań. Obecnie jeszcze kilka z nich czeka na zainteresowanie.

1.jpg
 2.jpg

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!